Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4-насочен вентил за отстранување на јадрото на вентилот + 10 парчиња вентил на матични капаци + 20 парчиња месинг вентили на матични јадра. ? Основни потреби : За брзо отстранување или инсталирање на вентили за гуми. Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, отклонување на гумите, нишки за чистење. ? Широка употреба : камион, мотор, велосипед, автомобил, инженерско возило, градежно возило, виklушкар, и др. ? Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, дефлацијата на гумата, нишките за чистење. ? Премиум метал, здрав и издржлив за долго. ? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4-насочен вентил за отстранување на јадрото на вентилот + 10 парчиња вентил на матични капаци + 20 парчиња месинг вентили на матични јадра. ? Основни потреби : За брзо отстранување или инсталирање на вентили за гуми. Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, отклонување на гумите, нишки за чистење. ? Широка употреба : камион, мотор, велосипед, автомобил, инженерско возило, градежно возило, виklушкар, и др. ? Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, дефлацијата на гумата, нишките за чистење. ? Премиум метал, здрав и издржлив за долго. √ Ве молиме, детално забележете ја големината пред да купите. √ За вашата референца, големината на деталите како што е прикачена подолу, и дозволениот опсег на грешки на податоците според рачното мерење е околу 1-2мм. √ Најдобра услуга за клиенти Обезбедување : 113% гаранција за задоволство. Ако имате какви било прашања, ве молиме посетете се до нас во секое време.

Избор на клиенти

Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84