Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4-насочен вентил за отстранување на јадрото на вентилот + 10 парчиња вентил на матични капаци + 20 парчиња месинг вентили на матични јадра. ? Основни потреби : За брзо отстранување или инсталирање на вентили за гуми. Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, отклонување на гумите, нишки за чистење. ? Широка употреба : камион, мотор, велосипед, автомобил, инженерско возило, градежно возило, виklушкар, и др. ? Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, дефлацијата на гумата, нишките за чистење. ? Премиум метал, здрав и издржлив за долго. ? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4-насочен вентил за отстранување на јадрото на вентилот + 10 парчиња вентил на матични капаци + 20 парчиња месинг вентили на матични јадра. ? Основни потреби : За брзо отстранување или инсталирање на вентили за гуми. Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, отклонување на гумите, нишки за чистење. ? Широка употреба : камион, мотор, велосипед, автомобил, инженерско возило, градежно возило, виklушкар, и др. ? Може да користите отстранувач на јадрото на вентилот со 4 насоки за влечење на стеблото на вентилот, дефлацијата на гумата, нишките за чистење. ? Премиум метал, здрав и издржлив за долго. √ Ве молиме, детално забележете ја големината пред да купите. √ За вашата референца, големината на деталите како што е прикачена подолу, и дозволениот опсег на грешки на податоците според рачното мерење е околу 1-2мм. √ Најдобра услуга за клиенти Обезбедување : 113% гаранција за задоволство. Ако имате какви било прашања, ве молиме посетете се до нас во секое време.

Избор на клиенти

Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето) Диме

DEN 1.00
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање Свеж
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари Овозможув

DEN 0.33
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64