Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата. Издржлив грејач. Вклучува во редовен wallиден излез, работи само на A/C моќност. Исклучете се за испорака и ќе ја задржи пицата топла 30 минути. 9-11 минутно време на загревање, грејачот ќе достигне 180 F. Црвена, термичка торба за испорака со грејно -елемент за испорака на храна за земање и одржување на топло. Рачки за носење. Кабел за напојување за полнење на грејниот елемент. Вметнете за да помогнете во зајакнувањето на торбата за цврстина. Мерки 20 "x 13" x 13 ". Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата. Издржлив грејач. Приклучоци во редовен wallиден излез, работи само на A/C моќност. Исклучете се за испорака и ќе ја задржи пицата топла за 30 минути. и тоа ќе ја задржи пицата топла 30 минути. дизајниран да одржи до пет пици од 16 инчи и нуди повеќекратни намени. Секој систем вклучува квалитетна термичка торба, грејач, кабел и внатрешна жица за стабилност. Сите грејачи на Reed Heat се/C и се дизајнирани да бидат вклучени во Излез на wallидот пред породувањето.

Избор на клиенти

Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00