Zjhyxyh Прилагодливо челик Пол за тело на рамо на рамената убавина за грб корекција корекција на обликување на јога фитнес стап

Zjhyxyh Прилагодливо челик Пол за тело на рамо на рамената убавина за грб корекција корекција на обликување на јога фитнес стап

DEN 4759.68

Свеж

Достапно.

И децата и возрасните можат да го користат за да го поправат Hunchback, да обликуваат убаво тело, да носат удобно и да го носат за обука во секое време. Удобна површина : мазна површина без повреда на рацете, фино мелење без закопчиња, рачен процес на полирање, удобен и мазен допир. Мазна контурирана форма на барел со рамномерна површина за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см; Убава должина кога се склопува за удобно завиткање на рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. Повеќенаменски 'рбет се држи до градење јачина на' рбетните тетиви и лигаменти; го корегира горниот дел од грбот; дајте соодветно. поддршка и влечење на грбот и рамената; Отвора гради за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење. И децата и возрасните можат да го користат за да го поправат Hunchback, да обликуваат убаво тело, да носат удобно и да го носат за обука во секое време. Удобна површина : мазна површина без повреда на рацете, фино мелење без закопчиња, рачен процес на полирање, удобен и мазен допир. Мазна контурирана форма на барел со рамномерна површина за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см; Убава должина кога се склопува за удобно завиткање на рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. Повеќенаменски 'рбет се држи до градење јачина на' рбетните тетиви и лигаменти; го корегира горниот дел од грбот; дајте соодветно. поддршка и влечење на грбот и рамената; Отвора гради за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење. Опис : Материјал : Дрво/челик+пена за пена : 80cmuse : Отворање на грбот и проширете ги градите и тренирајте ја вашата постојана објавување : Гради јачина на 'рбетот, градење на облици, јога, масажа. Snap Colors*Надградете го челичниот стап : 2-3 запчаници можат да ја прилагодат положбата на стапчето според тренинзите за обука : Нова надградба на челик, голема површина од пена, прилагодлива положба на менувачот, фиксирана и стабилна фиксна и стабилна грб, децата и возрасните можат да го користат за да го користат за да го користат за да го користат за да го користат за точен удар, обликувајте убаво тело, носете удобно и носете го за тренинг во кое било време. за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см; Убава должина кога се склопуваат до удобно завиткање на рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. Молтипурниот 'рбет се држи до градење јачина на тетиви и лигаменти на' рбетот; го корегира горниот дел од грбот; дајте пропаст и влечење на грбот и на рамената; ги отвора градите за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење.Нота : 1. се препорачува да се вежба 30 минути на ден.2. Додадете до разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.3 .Мално мерење 1-3 см грешка е дозволена.

Избор на клиенти

Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985 Свеж Попустот
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае

DEN 450.72
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња Свеж
Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња

[Големина] Дискови со пескарење со дијаметар од 6 "дијаметар 120, погодни за употреба со случаен орбит Сан�

DEN 111.84
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM Свеж
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени...

DEN 1417.60
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж