Zjhyxyh Прилагодливо челик Пол за тело на рамо на рамената убавина за грб корекција корекција на обликување на јога фитнес стап

Zjhyxyh Прилагодливо челик Пол за тело на рамо на рамената убавина за грб корекција корекција на обликување на јога фитнес стап

DEN 4759.68

Свеж

Достапно.

И децата и возрасните можат да го користат за да го поправат Hunchback, да обликуваат убаво тело, да носат удобно и да го носат за обука во секое време. Удобна површина : мазна површина без повреда на рацете, фино мелење без закопчиња, рачен процес на полирање, удобен и мазен допир. Мазна контурирана форма на барел со рамномерна површина за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см; Убава должина кога се склопува за удобно завиткање на рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. Повеќенаменски 'рбет се држи до градење јачина на' рбетните тетиви и лигаменти; го корегира горниот дел од грбот; дајте соодветно. поддршка и влечење на грбот и рамената; Отвора гради за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење. И децата и возрасните можат да го користат за да го поправат Hunchback, да обликуваат убаво тело, да носат удобно и да го носат за обука во секое време. Удобна површина : мазна површина без повреда на рацете, фино мелење без закопчиња, рачен процес на полирање, удобен и мазен допир. Мазна контурирана форма на барел со рамномерна површина за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см; Убава должина кога се склопува за удобно завиткање на рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. Повеќенаменски 'рбет се држи до градење јачина на' рбетните тетиви и лигаменти; го корегира горниот дел од грбот; дајте соодветно. поддршка и влечење на грбот и рамената; Отвора гради за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење. Опис : Материјал : Дрво/челик+пена за пена : 80cmuse : Отворање на грбот и проширете ги градите и тренирајте ја вашата постојана објавување : Гради јачина на 'рбетот, градење на облици, јога, масажа. Snap Colors*Надградете го челичниот стап : 2-3 запчаници можат да ја прилагодат положбата на стапчето според тренинзите за обука : Нова надградба на челик, голема површина од пена, прилагодлива положба на менувачот, фиксирана и стабилна фиксна и стабилна грб, децата и возрасните можат да го користат за да го користат за да го користат за да го користат за да го користат за точен удар, обликувајте убаво тело, носете удобно и носете го за тренинг во кое било време. за максимизирање на удобноста; униформно дебела 2 см; Убава должина кога се склопуваат до удобно завиткање на рацете околу стапче без непотребно оптоварување на рамената, градите или рацете. Молтипурниот 'рбет се држи до градење јачина на тетиви и лигаменти на' рбетот; го корегира горниот дел од грбот; дајте пропаст и влечење на грбот и на рамената; ги отвора градите за време на пранајама за оптимално искористување на капацитетот на белите дробови и поцелосно дишење.Нота : 1. се препорачува да се вежба 30 минути на ден.2. Додадете до разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.3 .Мално мерење 1-3 см грешка е дозволена.

Избор на клиенти

Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

DEN 696.00
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање...

DEN 1.33
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето, Свеж Попустот
Eaismon 47PCS Sublimation Blanks Products Set, комплет за клучеви за клучеви за клучеви, крајбрежни страни, подлога на глувчето,

Можете да користите топлински печат за печатење на сублимација во боја, користејќи бесконечна комбинац

DEN 383.84