[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, 40W PD цигари со запалка со 2 тип на пакет C со 2 пакет тип C до молња кабел 3.3ft

[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

DEN 255.84

Свеж

Достапно.

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS за системот i OS , компатибилен со i Phone 14 Pro Max/14 Pro/14 Plus/14/13 Pro Max/13 Pro/13 Mini/13/12 Pro Max/12 Pro/12 Mini/12/11 Pro Max/11 Pro/11/xs /XS MAX/XR/X/8/8 PLUS/SE 2020. - USB-C порта компатибилен за Apple 20 W/Apple 18 W/Apple 12 W/PD3.Ефикасно полнење PD 3. Дизајн за лесен за корисници, двојно пристаниште за карторово полесен адаптер со меки сини LED светла се погодни за да се вклучите и да се повлечете во полесни цигари кај полесни за цигари во Ноќ, и нема да се плеткате со вашето ноќно гледање додека возите, со дизајн што не се лизга од двете страни, што нема да се олабави дури и на стрмните падини. - 1 x 20 W USB C Адаптер за полнач за полначи за полнење на автомобили - 2 x 3,3ft USB C до кабел за полнење на молња. и паметен чип Техника. Спецификација : . 40 W вкупно брзо полнење, брза испорака на електрична енергија за полнач за брзо автомобилски полначи има две порти за брзо полнење со USB C, вкупно поставени до 40 W (секој излез на порта 20 W, може брзо да наплати два уреди за i Phone во исто време, не само што ќе обезбеди побрзо полнење за вашето i Phone 14, но исто така ќе ви заштеди време на полнење на вашите уреди за i Phone и им дозволува на вашето семејство или патници да го наполнат уредот i OS. Дизајн за лесен за корисници, двојно пристаниште за карторово полесен адаптер со меки сини LED светла се погодни за да се вклучите и да се повлечете во полесни цигари кај полесни за цигари во Ноќ, и нема да се плеткате со вашето ноќно гледање додека возите, со дизајн што не се лизга од двете страни, што нема да се олабави дури и на стрмните падини. што автоматски ја прилагодува струјата и ги препознава уредите за i Phone, обезбедувајќи најбрзо можно полнење за секој од вашите уреди за i Phone, додека ги чувате вашите автомобили и уредите безбедни, брзо полнење i Phone 14 од мртви до 60% за 35 мин., 4x побрзо од стандардните полначи 5 V/1 A . Безбедносно сертификација, овој адаптер за полнач за полнач за полнење на автомобили за полнач на електрична енергија се среќава со стандардот UL2089, вградената мултифункционална технологија за заштита го заштитува вашиот телефон од прекумерно загревање, над-напон, Преку струја, работи со нашиот издржлив кабел за максимална заштита на уредите за автомобили и i OS. MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS за системот i OS , компатибилен со i Phone 14 Pro Max/14 Pro/14 Plus/14/13 Pro Max/13 Pro/13 Mini/13/12 Pro Max/12 Pro/12 Mini/12/11 Pro Max/11 Pro/11/xs /XS MAX/XR/X/8/8 PLUS/SE 2020. Пријателски потсетник : . што автоматски ја прилагодува струјата и ги препознава уредите за i Phone, обезбедувајќи најбрзо можно полнење за секој од вашите уреди за i Phone, додека ги чувате вашите автомобили и уредите безбедни, брзо полнење i Phone 14 од мртви до 60% за 35 мин.

Избор на клиенти

Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52