Монтирање на телефон со моторцикли Grefay, 1S Брзо издание Анти-тресење моторцикејски држач за мотор за мотоцикл за паметен телефон од 3,5-7,0 инчи за моторни мотоцикли со

Монтирање на телефон со моторцикли Grefay, 1S Брзо издание Анти-тресење моторцикејски држач за мотор за мотоцикл за паметен

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

【Најновиот дизајн во 2021 година】 Носител на телефон за брзо ослободување за мотоцикл. Заклучете го или отворете го брзиот прекинувач за да го инсталирате и деинсталирате телефонот. Потребна е само секунда, и операција со една рака. Ако не го менувате телефонот некое време, треба само да ја прилагодите ширината еднаш за време на употребата, без повторени прилагодувања, со што ќе се намалат проблемите. 【Безбеден и цврст】 држач за телефонски мотоцикли Grefay е изработен од ABS пластика, лесен и издржлив, ви дава иновативно чувство. Вградените гумени влошки на раката го штитат вашиот телефон од гребнатини. Конечно постигнете ја целта на лесно работење, безбедно и цврсто. Заедно за сите градски улици и груби планински патишта. 【360 ° Ротација, видлив дизајн на цел екран】 реализираат ротација од 360 °, прилагодување на аголот на навалување од 15 ° и височина. Можете слободно да го прилагодите монтирањето на телефонот според вашиот совршен агол на гледање (хоризонтален, вертикален или кој било агол што го сакате). Целосен пристап до сите копчиња и нема да го покриете вашиот ID на лицето/допир, никогаш не блокирајте ја камерата, дупката за слушалки, полнењето, преносот во живо. Тоа е совршен придружник за вашето патување за возење. 【Како да се користи】 1. Држете ги рацете и притиснете го навнатре за да го изложите копчето на другиот крај и да го ротирате копчето за да ја прилагодите ширината на држачот на телефонот за да одговара на големината на телефонот. Бидете сигурни дека ќе бидете лабави. (Важна белешка : Осигурете се дека има доволно простор за вашиот телефон. Во спротивно, прекумерната сила за стегање ќе го оштети телефонот.) 2. Исклучете го брзиот прекинувач за да го заклучите вашиот телефон. 【За мотоцикли】 Лесно за инсталирање / отстранување, удобната инсталација го олеснува мотоциклот или скутерот со ретровизор, само треба да лоцирате и заклучите орев. Погодно е за ретровизорската шипка од мотоцикли и електрични возила со дијаметар од 6-8мм.

Избор на клиенти

Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00