Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

DEN 190.24

Свеж

Достапно.

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри. Специјално дизајнираните сечила на вентилаторот и надворешниот прстен произведуваат исклучително униформа сјај. Лежиштата LLS (долги животни ракави) обезбедуваат тивка операција со долг животен век. Интегрирани агли за намалување на вибрациите направени од висококвалитетна синтетичка гума. Технологијата на Trip Wire воведува микро-турбулентен слој за подобрена ефикасност на сечилото. Аеродинамичните статисти со вградени жици го намалуваат бучавата и турбуленциите. Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри. Специјално дизајнираните сечила на вентилаторот и надворешниот прстен произведуваат исклучително униформа сјај. Лежиштата LLS (долги животни ракави) обезбедуваат тивка операција со долг животен век. Интегрирани агли за намалување на вибрациите направени од висококвалитетна синтетичка гума. Технологијата на Trip Wire воведува микро-турбулентен слој за подобрена ефикасност на сечилото. Аеродинамичните статисти со вградени жици го намалуваат бучавата и турбуленциите. Prisma AL-18 е моќен вентилатор од 180 mm Argb што спакува средна удар во одделот за проток на воздух. Масивни лопати, витко дебелина од 38 мм и широк опсег 300-1200 вртежи во минута со PWM контрола му овозможуваат на АЛ-18 да даде извонредно висок проток на воздух, додека останува неверојатно тивок. Новиот Prisma AL-18 е моќен вентилатор од 180 mm x 38 mm, кој спакува средна удар во одделот за проток на воздухот. Првично дизајниран за фрактален порој, Prisma AL-18 е исто така одличен погодок за секој што е сериозен во максимизирање на можностите за ладење на воздухот на нивниот случај и има слот за вентилатор од 180 мм за да се поштеди. Масивните лопати му овозможуваат на АЛ-18 да даде извонредно висок проток на воздух со брзина дури и дури 300 вртежи во минута, додека останува многу тивка.

Избор на клиенти

Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00