Хидрауличен сензор за багер, сензор за притисок со долг животен век Стандардна големина на легура на челик професионален силен за типот Е.

Хидрауличен сензор за багер, сензор за притисок со долг животен век Стандардна големина на легура на челик професионален силен

DEN 205.44

Свеж

Достапно.

Алуминиумски челик материјал : Направен од легура челик материјал, овој сензор е силен и здрав, поседува премија отпорност на 'рѓа и отпорност на висока температура. Погоден за разни околини. Применлив багер : Овој сензор за притисок е погоден за багер од типот на гасеница Е, проверете го моделот пред набавката!. Идеална замена : Овој прекинувач може лесно да се инсталира, идеална замена за старите и оштетените делови. Одлични перформанси : Овој сензор е професионално дизајниран со врвна чувствителност и перформанси на запечатување, што може да обезбеди безбедна и стабилна работа и да ја подобри работната ефикасност. Тесно вклопување : Овој сензор е дизајниран со стандардна големина, која може цврсто поврзана со вашиот багер, не е лесно да падне по инсталацијата. Изберете го со доверба!. Алуминиумски челик материјал : Направен од легура челик материјал, овој сензор е силен и здрав, поседува премија отпорност на 'рѓа и отпорност на висока температура. Погоден за разни околини. Применлив багер : Овој сензор за притисок е погоден за багер од типот на гасеница Е, проверете го моделот пред набавката!. Идеална замена : Овој прекинувач може лесно да се инсталира, идеална замена за старите и оштетените делови. Одлични перформанси : Овој сензор е професионално дизајниран со врвна чувствителност и перформанси на запечатување, што може да обезбеди безбедна и стабилна работа и да ја подобри работната ефикасност. Тесно вклопување : Овој сензор е дизајниран со стандардна големина, која може цврсто поврзана со вашиот багер, не е лесно да падне по инсталацијата. Изберете го со доверба!. 1. Применлив багер : Овој сензор за притисок е погоден за багер од типот на гасеница Е, проверете го моделот пред набавката! 2. Алуминиумски челик материјал : Направен од легура челик материјал, овој сензор е силен и здрав, поседува премија отпорност на 'рѓа и отпорност на висока температура. Погодно за разни околини.3. Одлични перформанси : Овој сензор е професионално дизајниран со врвна чувствителност и перформанси на запечатување, што може да обезбеди безбедна и стабилна работа и да ја подобри работната ефикасност.4. Тесно вклопување : Овој сензор е дизајниран со стандардна големина, која може цврсто поврзана со вашиот багер, не е лесно да падне по инсталацијата. Изберете го со доверба! 5. Идеална замена : Овој прекинувач може лесно да се инсталира, идеална замена за старите и оштетените дел.

Item Type: Pressure Sensor
Material: Alloy Steel
Applicable to: For Caterpillar Type E Excavator
How to Use:
Install and use!:
Package List:
1 xPressure Sensor:

Избор на клиенти

APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67