Хидрауличен сензор за багер, сензор за притисок со долг животен век Стандардна големина на легура на челик професионален силен за типот Е.

Хидрауличен сензор за багер, сензор за притисок со долг животен век Стандардна големина на легура на челик професионален силен

DEN 205.44

Свеж

Достапно.

Алуминиумски челик материјал : Направен од легура челик материјал, овој сензор е силен и здрав, поседува премија отпорност на 'рѓа и отпорност на висока температура. Погоден за разни околини. Применлив багер : Овој сензор за притисок е погоден за багер од типот на гасеница Е, проверете го моделот пред набавката!. Идеална замена : Овој прекинувач може лесно да се инсталира, идеална замена за старите и оштетените делови. Одлични перформанси : Овој сензор е професионално дизајниран со врвна чувствителност и перформанси на запечатување, што може да обезбеди безбедна и стабилна работа и да ја подобри работната ефикасност. Тесно вклопување : Овој сензор е дизајниран со стандардна големина, која може цврсто поврзана со вашиот багер, не е лесно да падне по инсталацијата. Изберете го со доверба!. Алуминиумски челик материјал : Направен од легура челик материјал, овој сензор е силен и здрав, поседува премија отпорност на 'рѓа и отпорност на висока температура. Погоден за разни околини. Применлив багер : Овој сензор за притисок е погоден за багер од типот на гасеница Е, проверете го моделот пред набавката!. Идеална замена : Овој прекинувач може лесно да се инсталира, идеална замена за старите и оштетените делови. Одлични перформанси : Овој сензор е професионално дизајниран со врвна чувствителност и перформанси на запечатување, што може да обезбеди безбедна и стабилна работа и да ја подобри работната ефикасност. Тесно вклопување : Овој сензор е дизајниран со стандардна големина, која може цврсто поврзана со вашиот багер, не е лесно да падне по инсталацијата. Изберете го со доверба!. 1. Применлив багер : Овој сензор за притисок е погоден за багер од типот на гасеница Е, проверете го моделот пред набавката! 2. Алуминиумски челик материјал : Направен од легура челик материјал, овој сензор е силен и здрав, поседува премија отпорност на 'рѓа и отпорност на висока температура. Погодно за разни околини.3. Одлични перформанси : Овој сензор е професионално дизајниран со врвна чувствителност и перформанси на запечатување, што може да обезбеди безбедна и стабилна работа и да ја подобри работната ефикасност.4. Тесно вклопување : Овој сензор е дизајниран со стандардна големина, која може цврсто поврзана со вашиот багер, не е лесно да падне по инсталацијата. Изберете го со доверба! 5. Идеална замена : Овој прекинувач може лесно да се инсталира, идеална замена за старите и оштетените дел.

Item Type: Pressure Sensor
Material: Alloy Steel
Applicable to: For Caterpillar Type E Excavator
How to Use:
Install and use!:
Package List:
1 xPressure Sensor:

Избор на клиенти

Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM Свеж
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени Капаче

DEN 1417.60
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ003KUS 15.6 Мобилна работна станица на допир на допир - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i7 11 Свеж
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ003KUS 15.6 Мобилна работна станица на допир на допир - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i7 11

Intel Core i7 2,50 GHz процесор обезбедува молња брза брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри...

DEN 1.00