Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини за машини за гравура

Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови. Остриот сечење ќе ја подобри работната ефикасност и квалитетот на производот. Обично користете на електрични тримери или машини за гравура за слот за дрво. Тие можат да се користат за склопување бор од бор, тенки дрвени плочи и други меки материјали од дрво. Овие секачи се направени од зацементиран карбид за долг животен век. Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови. Остриот сечење ќе ја подобри работната ефикасност и квалитетот на производот. Обично користете на електрични тримери или машини за гравура за слот за дрво. Тие можат да се користат за склопување бор од бор, тенки дрвени плочи и други меки материјали од дрво. Овие секачи се направени од зацементиран карбид за долг животен век. Карактеристики : Овие секачи се направени од зацементиран карбид за долг животен век. Остриот сечење ќе ја подобри работната ефикасност и квалитетот на производот. Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови. Обично користете на електрични тримери или машини за гравура за слот за дрво. Тие можат да се користат за склопување бор од бор, тенки дрвени плочи и други меки материјали од дрво. Спецификации : Материјал : Зацементирана должина на карбид : 47мм (1-3/4 ") Дијаметар на Шанк : 6,35мм (1/4") Сечење на работ на работ : 12,7мм (1/2 "), 9,52мм (3/8") Пакет Вклучува : 2 x секачи за слот.

Избор на клиенти

381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина Свеж
160,00мм калај 135 deg. Бит за вежбање со должина

✅ 160,00мм калај 135 deg Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Групирање на бит за вежба : Бит за вежбање...

DEN 1019.20
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00