GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

9ft. Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица. Вклучен е контролор на батерии. 3 Режим на светлина (останете вклучени/ трепкање брзо/ трепкање бавно). Бара 2 батерии „АА“ (не се вклучени). 9ft. Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица. Вклучен е контролор на батерии. 3 Режим на светлина (останете вклучени/ трепкање брзо/ трепкање бавно). Бара 2 батерии „АА“ (не се вклучени). Оваа ел жица е флексибилна и отпорна на вода. Може да се свитка во која било форма и да се намали во која било должина. Заштеда на енергија, долг животен век и 3 режими на светлина : стабилно, брзо трепкање и бавно трепкање. Одлично за декорација на куќи, прозорец за шопинг, Божиќ, фестивалска ограда; Декорација на автомобили; Знак на отворено; дизајн на сцена; ноќна фонтана; осветлување банер и така натаму. Ниската батерија ќе предизвика светлото автоматски исклучено.

Избор на клиенти

Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00