HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско ладење

HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Состојба : 100% нов и добар квалитет. Број на модел : 6424. Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 кг; дијаметар на сечилото : големина 150 x 172 x 51mm ;. Номинален напон : 24 (V); Максимална струја : 750m A; брзина (вртежи во минута) / мин-1 : 3400 (r / min); Потрошувачка на енергија / W : 17 (W); Проток на воздухот : 410m3/h ;. Ние сме професионален снабдувач на вентилатори, сите производи се нови оригинални оригинални. Ве молиме, бидете сигурни да купите, за параметрите на производот, ве молиме проверете ги и разберете ги внимателно, ако не ве молиме слободно контактирајте не. Задоволни сме од службата за вас. Белешка : Ние ја испраќаме парцелата, не вклучувајќи додатоци на вентилаторот, ако ви требаат дополнителни додатоци за вентилатори, ве молиме дајте ни порака. Состојба : 100% нов и добар квалитет. Број на модел : 6424. Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 кг; дијаметар на сечилото : големина 150 x 172 x 51mm ;. Номинален напон : 24 (V); Максимална струја : 750m A; брзина (вртежи во минута) / мин-1 : 3400 (r / min); Потрошувачка на енергија / W : 17 (W); Проток на воздухот : 410m3/h ;. Ние сме професионален снабдувач на вентилатори, сите производи се нови оригинални оригинални. Ве молиме, бидете сигурни да купите, за параметрите на производот, ве молиме проверете ги и разберете ги внимателно, ако не ве молиме слободно контактирајте не. Задоволни сме од службата за вас. Белешка : Ние ја испраќаме парцелата, не вклучувајќи додатоци на вентилаторот, ако ви требаат дополнителни додатоци за вентилатори, ве молиме дајте ни порака. Параметар на производот : Големина 172 x 150 x 51mm напон на снабдување 24 VDC AC или DC операција DC висина 150мм ширина 172mm потрошувачка на енергија 17 W максимална струја 750m A длабочина 51mm воздухот 410m3/h Ниво на бучава 57d B Брзина на вентилаторот 3400rpm тип на лежиште од типот на лежиштето на лежиштето на лежиштето на типот на топката 771.1g) Материјал - рамка за алуминиумски пакет : вентилатор*1.

Избор на клиенти

Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна...

DEN 1.00
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08