ШЕУТСАН 600 ПАРЧИЊА 4,5 Инчни Стапчиња За Занаетчиско Дрво Од Пила, 300 Шарени Стапчиња За Занаетчиско Дрво Од Пила и 300 Природни Дрвени Стапчиња, Засечени Хоби Занаетчи

ШЕУТСАН 600 ПАРЧИЊА 4,5 Инчни Стапчиња За Занаетчиско Дрво Од Пила, 300 Шарени Стапчиња За Занаетчиско Дрво Од Пила и 300 Природни

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

МАТЕРИЈАЛ ОД ПРИРОДНО ДРВО - овие стапчиња за занаети од дрво од пила се направени од природен материјал од дрво од бреза. Секој стап е полиран мазен и без бруси. Тие имаат заоблени агли. Овие стапчиња кои биле подложени на посебен процес на сушење се прави и отпорни на кршење и свиткување. ВРЕДНО ПАКУВАЊЕ-во пакувањето има вкупно 600 засечени дрвени стапчиња, 300 се обоени (6 бои вклучуваат виолетова, сина, жолта, портокалова, црвена), а 300 се природни необоени. И двете се 4,5 х 0,4 х 0,1 инчи. Ќе добиете за да направите креативни занаети со голема серија дрвени стапчиња. ЛЕСНО ЗА ГРАДЕЊЕ - сите дрвени занаетчиски стапчиња имаат засечен дизајн. Тие се рамномерно распоредени со пилевина на двата краја. Овој паметен дизајн ви овозможува да креирате прекрасни модели навистина брзо и лесно, собрани без потреба од алатка за адхезија, само залак. ОДЛИЧНИ САМОСТОЈНИ СТАПЧИЊА-Овие засечени хоби занаетчиски стапчиња се совршени за изработка на занаетчиски проекти и разновидни модели САМ, како што се куќи, мостови, чамци и многу повеќе што можете да ги зачнете. Искористете ја вашата имагинација во потполност и можете да направите бескрајни можности!. УБАВА УСЛУГА за КЛИЕНТИ-ве Молиме проверете го пакетот откако ќе го добиете производот. Ако имате какви било прашања во врска со шарените стапчиња за занаетчиско дрво од пила, ве молиме слободно контактирајте не и ние активно ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. ЗА НАС ШЕУТСАН е посветен да ви обезбеди врвни шарени дрвени занаетчиски стапчиња и други сродни производи. Се што правиме е да ви го направиме животот полесен и позабавен. Додадете ги нашите производи во вашата кошничка и ќе уживате во шопинг без проблеми! ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ШЕУТСАН? Изработени од природен материјал од бреза, засечените дрвени стапчиња се полираат за да имаат мазна површина. Тие се лесни и униформни по големина и не се лесно скршени или свиткани. Овие природни дрвени лепчиња многу добро дамкаат. Ако сакате вашите занаети да изгледаат добро долго време, можете да ги премачкате со смола или лак. Многу лесен за склопување и моделирање. Нема потреба да купувате дополнителни алатки за лепење, тоа е многу економичен избор во споредба со рамни дрвени стапчиња. Вкупно има 600 стапчиња. 300 се шарени стапчиња за занаетчиско дрво од пила кои се состојат од виолетова, сина, жолта, портокалова и црвена боја, а 300 се необоени. ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ : Материјал : боја на раѓање : виолетова, сина, жолта, портокалова, црвена, природна Големина : 4,5 х 0,4 х 0,1 инчна Количина : 600 х џамбо стапчиња за пила.

Избор на клиенти

Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот