WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Камион

WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

DEN 2976.00

Свеж

Достапно.

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење. Може да биде директно поврзан со запалка ИЛИ батерија ОД 12 V. Додека возите, приклучете го во запалка ; кога сте на кампување, можете директно да го поврзете со батеријата НА автомобилот 12 V. Тоа е суштински додатоци за автомобили. Алуминиумската обвивка на инверторот за одлична дисипација на топлина, во комбинација со вентилатори активирани со паметни чипови, го одржуваат еколошкиот инвертер ладен, заштедувајќи енергија и енергија. Дополнителниот сет на бакарни кабли за батерии гарантира оптимална спроводливост на моќноста. Прекумерно исклучување на температурата и автоматска заштита од преоптоварување , Прекумерен напон и под заштита од напон , помалку звучен аларм за напон ,заштита од краток спој , терминал за ЗАЗЕМЈУВАЊЕ СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, терминалите со НОВ ДИЗАЈН на ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА нудат влез со ВИСОКА струја (безбедно закачен). Инверторот за напојување обезбедува 2500w/3000 W/4000 W/5000 W континуирана моќност, 5000w/6000 W/8000 W/10000w врвна моќност, Универзални приклучоци За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и 2 USB порта Полнење до четири уреди во исто време. МОЖЕ да конвертира DC 12 V ВО AC 110 V-220 V. Може да се користи во итни ситуации, кампување, автомобили, домови. Идеален за одмори, кампување, работа во караван, патувања со брод, патувања и места без електрична енергија! Поврзете го инверторот со батеријата едноставно приклучете го пред да го поврзете со електрична опрема. Карактеристики : инверторот може да конвертира DC12 V ВО AC 110 V-220 V. Преоптоварување, над температура, краток спој, низок напон, заштита од пренапон.Стабилен и прецизен излезен напон.Вграден вентилатор за ладење со низок шум.Совршен ЗА ТВ, двд плеер и други домашни апарати.Спецификации : Боја : Црнконтинуиран Излез : 2500 W/3000 W/4000 W/5000 WPeak Моќност : 5000 W/6000 W/8000 W/10000 WInput напон : DC 12voutput напон : AC 110v - 220vwave Форма : Модифициран Синусен Бран Инвертерфреквенција : 50 € 3hzclip Должина : 60 Cm / 1.96 ftpackage ВКЛУЧУВААТ : 1 X АВТОМОБИЛ ИНВЕРТЕР1 X ВОДИЧ ЛИНИЈА4 x осигурувач.

Избор на клиенти

М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми Ако

DEN 1352.64
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00