Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Реики Медитајон што ја носи чакра

Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога

-80 %

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

Дрвото на животот претставува врска помеѓу небото и земјата и помеѓу вечниот живот кои рефлектираат и симболизираат многу аспекти на животот. Оргонската пирамида енергија е мистериозна електромагнетна која може да ги намали негативните ефекти на електромагнетното зрачење, да ја подобри меморијата и способноста за размислување, да промовира физичка сила и енергија. Пирамидата за лековити кристали е изработена од лековити кристали, бакар, смола . аметистичен кристален камен е кој содржи висока енергија позната и како заштитен камен, може да ја промовира активноста на мозочните клетки и еличната негативна енергија и да помогне во прочистувањето на умот. Лековити кристали Оргон Пирамида Големина Детали : Ширина 2.3 инчи (60мм); дебелина 2,3 инчи (60мм); Тежина : 124-135 грама. Поради оргонската пирамида се рачно изработени со лековити чипови на кристали, секој камен е необичен и тие ќе бидат различни по боја, форма, големина. Дрвото на животот претставува врска помеѓу небото и земјата и помеѓу вечниот живот кои рефлектираат и симболизираат многу аспекти на животот. Оргонската пирамида енергија е мистериозна електромагнетна која може да ги намали негативните ефекти на електромагнетното зрачење, да ја подобри меморијата и способноста за размислување, да промовира физичка сила и енергија. Пирамидата за лековити кристали е изработена од лековити кристали, бакар, смола . аметистичен кристален камен е кој содржи висока енергија позната и како заштитен камен, може да ја промовира активноста на мозочните клетки и еличната негативна енергија и да помогне во прочистувањето на умот. Лековити кристали Оргон Пирамида Големина Детали : Ширина 2.3 инчи (60мм); дебелина 2,3 инчи (60мм); Тежина : 124-135 грама. Поради оргонската пирамида се рачно изработени со лековити чипови на кристали, секој камен е необичен и тие ќе бидат различни по боја, форма, големина. Weiensc Crystal Pyramid отворено срце, ум и дух со исцелителна моќ. Може да ја претвори негативната енергија во позитивна енергија, да ја збогати вашата духовна енергија, да ве натера да го почувствувате внатрешниот мир и да ви донесат богатство, здравје и успех и да се користат за практики за лекување на Реики, комплет за медитација на јога и да уживате во вибрациите на позитивите. Тоа е добра енергетска пирамида за декорација на домови и канцеларии, помага да се филтрира и балансира енергетското поле во нашето опкружување, да се заштити од несреќни настани и да донесува мудри одлуки. Пирамидата е изработена од лековити кристали, бакар, смола . аметистичен кристален камен е кој содржи висока енергија позната и како заштитен камен, може да ја промовира активноста на мозочните клетки и да е елимирана негативна енергија и да помогне во прочистувањето на умот.

Избор на клиенти

Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985 Свеж Попустот
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае

DEN 450.72
Таен надграден јасен гел антиперспирант дезодоранс, свеж мирис на туш Свеж Попустот
Таен надграден јасен гел антиперспирант дезодоранс, свеж мирис на туш

Убавина без зајачиња ПЕТА сертифициран дезодоранс без суровост Име на мирис : Тушичка свежа големина : 2,

DEN 300.96
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж