Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK

Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Нашата целосна кожа од Гријан се увезува од Италија и оваа торба е рачно изработена од професионални занаетчии. Секоја инч е прегледана и преиспитана за да се обезбедат највисоки стандарди за квалитет. Уникатната кожа торба ќе остане со вас низ подеми и падови на животот. Торбата е конструирана со употреба на тешка синтетичка нишка. Сите користени материјали се тешки индустриски одделенија за да се обезбеди оваа торба да трае долго време. Предните и внатрешните џебови организираат многу лаптопи, тетратки, книги, па дури и облека за да ги задоволат сите ваши потреби! А специјализираните џебови се посоодветни за нивните потреби за заштита. Големата чанта може да смести лаптоп од 15,6 инчи во одделот за лаптоп. Главниот оддел удобно држи до 17,3 инчен лаптоп. Тоа е совршен придружник за професионални деловни луѓе. Кожа. Направени во САД или увезени. Трајни и привлечни : Изработени од 100% италијански целосен жито од кожа. Наменето да стареат убаво, надградените патенти на YKK, зашивањето со тешки должни и цврстиот хардвер испорачуваат груб, но сепак модерен деловен случај за денешниот професионалец. Совршена големина : 17,7 (л)*6,3 (w)*13 (ч) инчи /45 (л)*16 (w)*33 (ч) см. Тежина на артикалот : 4,6 bs/2,1 кг Одличен подарок за мажи!. Добри конструкции : Главниот оддел удобно држи до 17,3 инчен лаптоп, одделот за лаптоп се вклопува во лаптоп 15,6 инчи. Доволно голем за вашиот лаптоп, мобилен телефон, таблет, подлога, датотеки, книги, хартии, пенкало, паричник и кратки деловни патувања преку ноќ. Повеќекратни намени : Дојдете со отстранлив и прилагодлива лента за рамо, што се користи како торба за рамо, чанта или лаптоп торба. Препорачуваме правилно да ја третирате кожата за да се обезбеди доживотна трајност. Гаранција : 1 година гаранција за квалитет и одлична услуга по продажбата !!!. Кожа. Направени во САД или увезени. Трајни и привлечни : Изработени од 100% италијански целосен жито од кожа. Наменето да стареат убаво, надградените патенти на YKK, зашивањето со тешки должни и цврстиот хардвер испорачуваат груб, но сепак модерен деловен случај за денешниот професионалец. Совршена големина : 17,7 (л)*6,3 (w)*13 (ч) инчи /45 (л)*16 (w)*33 (ч) см. Тежина на артикалот : 4,6 bs/2,1 кг Одличен подарок за мажи!. Добри конструкции : Главниот оддел удобно држи до 17,3 инчен лаптоп, одделот за лаптоп се вклопува во лаптоп 15,6 инчи. Доволно голем за вашиот лаптоп, мобилен телефон, таблет, подлога, датотеки, книги, хартии, пенкало, паричник и кратки деловни патувања преку ноќ. Повеќекратни намени : Дојдете со отстранлив и прилагодлива лента за рамо, што се користи како торба за рамо, чанта или лаптоп торба. Препорачуваме правилно да ја третирате кожата за да се обезбеди доживотна трајност. Гаранција : 1 година гаранција за квалитет и одлична услуга по продажбата !!!.

Избор на клиенти

Novoflex Miniconnect Focusing Rail Rack Rack со база за брзо ослободување и плоча Свеж Попустот
Novoflex Miniconnect Focusing Rail Rack Rack со база за брзо ослободување и плоча

CastelL е прецизен решетка за фокусирање со интегрирана монтажа на Minic Onnect Novoflex Решетката за фокусирање лес

DEN 4752.00
Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња Свеж
Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња

[Големина] Дискови со пескарење со дијаметар од 6 "дијаметар 120, погодни за употреба со случаен орбит Сан�

DEN 111.84
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM Свеж
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени Капаче

DEN 1417.60
Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985 Свеж Попустот
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае

DEN 450.72