Tiamech A4 роза девојки матрици за сликање на дрво за еднократна употреба долга коса убавина, слоеви матрица DIY -книгата за боење Декоративна големина 8,3 x 11,7 инчи шаблон?

Tiamech A4 роза девојки матрици за сликање на дрво за еднократна употреба долга коса убавина, слоеви матрица DIY -книгата за

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Пакетот доаѓа со : ќе добиете матрица за еднократно сликање со едно парче, што е A4 големина 8,3 x 11,7 инчи / 21 x 29,7 см. Квалитетен материјал : Овој образец за цртање е изработен од пластичен материјал, кои се флексибилни, сигурни и еднократно. Можете да ги користите долго и многу пати. Уникатен дизајн : Оваа матрица од роза девојче за сликање на дрво е дизајнирана за настан за венчавки итн. Повеќекратни апликации : Нашите матрици за еднократно сликање имаат широк спектар на употреби. Тие можат да се применат за разни DIY проекти, како што се знаци на дрво, занаети за сликање, украси за дома и многу повеќе. Тие се исто така погодни за сликање на подови, wallsидови, врати, плочки, дрво, кабинет, кутии и многу повеќе. Метод на работа : Нашите матрици за еднократно поставување на слоеви се многу лесни за употреба. Прво, треба да ги ставите на чиста и сува површина, а потоа можете да користите акрилни бои, креда, прскање на воздухот, мала четка, итн. За да ги насликате или да ги цртате. Пакетот доаѓа со : ќе добиете матрица за еднократно сликање со едно парче, што е A4 големина 8,3 x 11,7 инчи / 21 x 29,7 см. Квалитетен материјал : Овој образец за цртање е изработен од пластичен материјал, кои се флексибилни, сигурни и еднократно. Можете да ги користите долго и многу пати. Уникатен дизајн : Оваа матрица од роза девојче за сликање на дрво е дизајнирана за настан за венчавки итн. Повеќекратни апликации : Нашите матрици за еднократно сликање имаат широк спектар на употреби. Тие можат да се применат за разни DIY проекти, како што се знаци на дрво, занаети за сликање, украси за дома и многу повеќе. Тие се исто така погодни за сликање на подови, wallsидови, врати, плочки, дрво, кабинет, кутии и многу повеќе. Метод на работа : Нашите матрици за еднократно поставување на слоеви се многу лесни за употреба. Прво, треба да ги ставите на чиста и сува површина, а потоа можете да користите акрилни бои, креда, прскање на воздухот, мала четка, итн. За да ги насликате или да ги цртате. Size : 8.3*11.7inch, 21*29.7cm(A4 Size) 1 Pcs stencil for painting Made of high quality environmentally friendly translucent PET, non-toxic, tasteless, healthy and safe You can paint on the floor, walls, tiles, tables, Кабинети, завеси, уметнички периодика, правење картички, итн. Лесно за чистење, еднократно.

Избор на клиенти

Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми Ако

DEN 1352.64
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00