3М Стикит Подлога за завршна обработка на диск со низок профил - За дискови поддржани од лепило - засилен раб - метална завршна копија на подлогата - 6 x 11/16 - 5546

3М Стикит Подлога за завршна обработка на диск со низок профил - За дискови поддржани од лепило - засилен раб - метална завршна

DEN 4514.24

Свеж

Достапно.

Нискиот профил овозможува подобро пренесување на електрична енергија од алатката до работната површина. Подлогата за мека густина обезбедува флексибилност за намалување на оптоварувањето. Завртениот раб од 15 степени е идеален за завршна завршна обработка на рамни или контурирани површини. Прицврстувањето на 3 M Stikit обезбедува одлична поддршка за поддршка и лесна повторна употреба, оптимизирајќи го животот на дискот. 5/16-24 Надворешните навои се компатибилни со орбитални или случајни орбитални сандери. Ново едно парче навојна нишка за ниски вибрации и подобрена рамнотежа. Подлога со низок профил 11/16 "Мека густина на мека густина обезбедува флексибилност за контурирани површини и подобрено фино завршница за пескарење. 15 степени засилен раб е идеален за завршување на рамни или контурирани површини. Користете со одделение 220 и пофини абразивни дискови. Користете со случаен орбитален сандер. Завршна рампа на дискот. Завршна рампа на дискот. Опис на производот Стикит Стикит Подлога за завршна обработка на дискот е подлога за резервна копија на мека густина во дијаметар од 5 или 6-инчи за абразивни дискови од 5- и 6-инчи. Мека густина пена обезбедува дополнителна сообразност и е е Идеално за апликации за завршна обработка на површината по чекорите за израмнување и мешање на процесот. Од производителот 3 M Stikit со низок профил за завршување на дискот е конструирана од 11/16 "" пена со мека густина со 15 степени тап засилен раб за подобрена завршна обработка на рамни или контурирани изшкуркани површини . Подлогата на дискот има 5/16-24 надворешни навои компатибилни со орбитален или случаен орбитален сандер. Системот 3 M Stikit е дизајниран за удобни промени во дискот помеѓу оценките или апликациите. Дисковите на Stikit се подготвени да ги користат со лепило за лепило чувствителна на притисок на задната страна, така што приложувањето на нив на подлогата на дискот е едноставно како притискање на налепница, но сепак тие се отстрануваат чисто без да остават зад себе леплив остаток. Подлогата за завршување на дискот со низок профил од 3М Стикит е подлога за резервна копија на мека густина во дијаметар од 5 или 6-инчи за абразивни дискови од 5- и 6-инчи. Пената за мека густина обезбедува дополнителна сообразност и е идеална за апликации за завршна површина на површината по чекорите за израмнување и мешање. Детали : .

Избор на клиенти

Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми Ако

DEN 1352.64
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985 Свеж Попустот
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае

DEN 450.72
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM Свеж
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени Капаче

DEN 1417.60
Таен надграден јасен гел антиперспирант дезодоранс, свеж мирис на туш Свеж Попустот
Таен надграден јасен гел антиперспирант дезодоранс, свеж мирис на туш

Убавина без зајачиња ПЕТА сертифициран дезодоранс без суровост Име на мирис : Тушичка свежа големина : 2,

DEN 300.96
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00