Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Socket LGA 1151. Компатибилност на чипсет во серија Intel 200/1001 (1. ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optane). Intel HD Graphics 610. 7 -та генерација (езерото Каби). Socket LGA 1151. Компатибилност на чипсет во серија Intel 200/1001 (1. ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optane). Intel HD Graphics 610. 7 -та генерација (езерото Каби). Boxed Intel Pentium процесор G4560 со 3 MB кеш, работи на 3,50 GHz со fc-LGA14 C штекер Дали сте воодушевени од работите што можете да ги направите со вашиот компјутер? . Ако го купивте вашиот компјутер пред повеќе од неколку години, недостасувате повеќе отколку што знаете - бескомпромитирани игри, додека пренесувате, разговарате и споделувате со вашата заедница - зачудувачки визуелни страни на 4 K HDR Premium содржина - превоз во одлично VR искуство . Со премиум перформанси и нови и подобрени карактеристики, десктоп компјутер заснован на 7-ми генерален процесор Intel Core е секогаш подготвен за продуктивност, креативност и забава во реалниот живот. Со голем број на паметни, стилски дизајни и големини, постои компјутерски десктоп со десктоп со 7 -ми Gen Intel Core за да одговара на широк спектар на буџети и потреби.

Избор на клиенти

Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33