HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали за канцелариски материјали

HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден прст за да го завршите обврзувачкото, заштеда време и напор. Тоа одговара на повеќето луѓе. Наменето за погодност-овој степлер може да ротира 360 степени и е дизајниран за насоки што традиционалните степнувачи не можат да ги користат. Во споредба со долгиот спојлер, лесно е да се чува и носи. Внатрешната патека на овој спојник е многу мазна и тешко ги заглавува главните делови. Тоа е добар помошник за врзување на канцеларијата, ви носи многу погодност. Предности : Да ви помогнеме подобро да ја организирате хартијата на работната површина. Документите врзани со степлер се уредни и заштеда на простор, што ви го олеснува гледањето и читањето. Дизајн : Стејлер на тешки метали, помалку напор од обичниот степлер. Кога треба да наведете голема количина хартија, овој степлер може да ви помогне да го направите тоа лесно. Капацитет на хартија : 100 тежина : 200Биндирање Дебелина : 2-20 листови/80gspecification : 160*40*63mmnet Тежина : 200Даптивна игла : 24/6 Пакетот вклучува : 1pcs Staplernotes : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како и сликата.2. Поради различни техники на лично мерење, може да се предизвика грешка од 1-3мм. Ви благодарам!.

160*40*63mm:
Net weight: 200
Adaptive needle: 24/6
The package includes:
1PCS stapler:
notes:
1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as the picture.:
2. Due to different personal measurement techniques, an error of 1-3mm may be caused. Thank you! :

Избор на клиенти

Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00