Тестери за електрична батерија PZEM-015 Мерач на енергија Мултифункционален тестер за мерач на батерии, 300A шант батерија за шант монитор со шант, напон за потрошувачка

Тестери за електрична батерија PZEM-015 Мерач на енергија Мултифункционален тестер за мерач на батерии, 300A шант батерија за

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

☀ 【Услуга по продажбата】 - За да ги елиминирате вашите грижи, ние ќе ви обезбедиме гаранција за квалитет од 12 месеци од датумот на купување. Школка е изработена од материјал со голема јачина, кој е еластичен и не е лесен за пробивање. СПЕК : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Тестер за батерии1. Контрола на чипови со висока прецизност, добра електроника, безбеден и сигурен процес на лемење.☀ 【Екселентни перформанси】 - Мултифункционален мерач на батерии има контрола на чипови со висока прецизност, добра електроника, безбеден и сигурен процес на лемење. Тестерот за батерии главно се користи за мерење на напонот, струјата на празнење, моќноста на празнење, импедансата на празнење, внатрешната отпорност, капацитетот, преостанатата моќност, потрошувачката на енергија и времето на извршување на различни типови батерии и да се прикажат податоците за мерење преку LCD. Потрошувачката на енергија е поврзана со вредноста на напонот на тестот. Колку е поголем напонот, толку е поголема потрошувачката на енергија. ☀ 【Едноставно за читање】 - ЛЦД-екранот ви дава подобро визуелно искуство и полесно читање. Application 【Широка апликација】 - Тестер на батеријата главно се користи за мерење на напонот, струја на празнење, моќност на празнење, импеданса на празнење, внатрешен отпор, капацитет, преостаната моќност, потрошувачка на енергија и време на извршување на разни видови батерии и приказ Податоци за мерење преку ЛЦД. Школка на тестер на батерии е изработена од материјал со висока јачина, кој е еластичен и не е лесен за пробивање. ☀ 【Едноставно за читање】 - ЛЦД-екранот ви дава подобро визуелно искуство и полесно читање. Application 【Широка апликација】 - Тестер на батеријата главно се користи за мерење на напонот, струја на празнење, моќност на празнење, импеданса на празнење, внатрешен отпор, капацитет, преостаната моќност, потрошувачка на енергија и време на извршување на разни видови батерии и приказ Податоци за мерење преку ЛЦД. ☀ 【прикажани истовремено】 - 9 комплети параметри за мерење можат да се прикажат истовремено, а разни параметри се јасно видливи. ☀ 【Услуга по продажбата】 - За да ги елиминирате вашите грижи, ние ќе ви обезбедиме гаранција за квалитет од 12 месеци од датумот на купување. Функција : 1. ЛЦД -екранот ви дава подобро визуелно искуство и полесно читање. Потрошувачката на енергија е поврзана со вредноста на напонот на тестот. Школка на тестер на батерии е изработена од материјал со висока јачина, кој е еластичен и не е лесен за пробивање. Колку е поголем напонот, толку е поголема потрошувачката на енергија. ☀ 【прикажани истовремено】 - 9 комплети параметри за мерење можат да се прикажат истовремено, а разни параметри се јасно видливи. Напон : Опсег на мерење : 0-200 V (. 9 комплети параметри за мерење можат да се прикажат истовремено, а разни параметри се јасно видливи. Во процесот на користење, ако имате какви било прашања или интересни откритија, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме квалитетни услуги. ☀ 【Екселентни перформанси】 - Мултифункционален мерач на батерии има контрола на чипови со висока прецизност, добра електроника, безбеден и сигурен процес на лемење.

Избор на клиенти

Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 183.84
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван...

DEN 3.33
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање Свеж
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари Овозможув

DEN 0.33
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот