Тестери за електрична батерија PZEM-015 Мерач на енергија Мултифункционален тестер за мерач на батерии, 300A шант батерија за шант монитор со шант, напон за потрошувачка

Тестери за електрична батерија PZEM-015 Мерач на енергија Мултифункционален тестер за мерач на батерии, 300A шант батерија за

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

☀ 【Услуга по продажбата】 - За да ги елиминирате вашите грижи, ние ќе ви обезбедиме гаранција за квалитет од 12 месеци од датумот на купување. Школка е изработена од материјал со голема јачина, кој е еластичен и не е лесен за пробивање. СПЕК : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Тестер за батерии1. Контрола на чипови со висока прецизност, добра електроника, безбеден и сигурен процес на лемење.☀ 【Екселентни перформанси】 - Мултифункционален мерач на батерии има контрола на чипови со висока прецизност, добра електроника, безбеден и сигурен процес на лемење. Тестерот за батерии главно се користи за мерење на напонот, струјата на празнење, моќноста на празнење, импедансата на празнење, внатрешната отпорност, капацитетот, преостанатата моќност, потрошувачката на енергија и времето на извршување на различни типови батерии и да се прикажат податоците за мерење преку LCD. Потрошувачката на енергија е поврзана со вредноста на напонот на тестот. Колку е поголем напонот, толку е поголема потрошувачката на енергија. ☀ 【Едноставно за читање】 - ЛЦД-екранот ви дава подобро визуелно искуство и полесно читање. Application 【Широка апликација】 - Тестер на батеријата главно се користи за мерење на напонот, струја на празнење, моќност на празнење, импеданса на празнење, внатрешен отпор, капацитет, преостаната моќност, потрошувачка на енергија и време на извршување на разни видови батерии и приказ Податоци за мерење преку ЛЦД. Школка на тестер на батерии е изработена од материјал со висока јачина, кој е еластичен и не е лесен за пробивање. ☀ 【Едноставно за читање】 - ЛЦД-екранот ви дава подобро визуелно искуство и полесно читање. Application 【Широка апликација】 - Тестер на батеријата главно се користи за мерење на напонот, струја на празнење, моќност на празнење, импеданса на празнење, внатрешен отпор, капацитет, преостаната моќност, потрошувачка на енергија и време на извршување на разни видови батерии и приказ Податоци за мерење преку ЛЦД. ☀ 【прикажани истовремено】 - 9 комплети параметри за мерење можат да се прикажат истовремено, а разни параметри се јасно видливи. ☀ 【Услуга по продажбата】 - За да ги елиминирате вашите грижи, ние ќе ви обезбедиме гаранција за квалитет од 12 месеци од датумот на купување. Функција : 1. ЛЦД -екранот ви дава подобро визуелно искуство и полесно читање. Потрошувачката на енергија е поврзана со вредноста на напонот на тестот. Школка на тестер на батерии е изработена од материјал со висока јачина, кој е еластичен и не е лесен за пробивање. Колку е поголем напонот, толку е поголема потрошувачката на енергија. ☀ 【прикажани истовремено】 - 9 комплети параметри за мерење можат да се прикажат истовремено, а разни параметри се јасно видливи. Напон : Опсег на мерење : 0-200 V (. 9 комплети параметри за мерење можат да се прикажат истовремено, а разни параметри се јасно видливи. Во процесот на користење, ако имате какви било прашања или интересни откритија, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме квалитетни услуги. ☀ 【Екселентни перформанси】 - Мултифункционален мерач на батерии има контрола на чипови со висока прецизност, добра електроника, безбеден и сигурен процес на лемење.

Избор на клиенти

Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84