Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање видеа, играње игри, инсталирање на систем

Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари. Овозможува едноставно решение за да се поправи дефект на ласерските леќи и да го направите вашиот Xbox One да работи совршено како нов. Им овозможува на корисниците да пребаруваат слики, да гледаат видеа, да играат игри, да инсталираат систем, итн. Усвојување на високо квалитетен еколошки материјал, ефикасно да избегнуваат корозија и абразија и да останат трајни. Едноставниот и преносен дизајн овозможува вистинска преносливост и е лесен за носење. Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари. Овозможува едноставно решение за да се поправи дефект на ласерските леќи и да го направите вашиот Xbox One да работи совршено како нов. Им овозможува на корисниците да пребаруваат слики, да гледаат видеа, да играат игри, да инсталираат систем, итн. Усвојување на високо квалитетен еколошки материјал, ефикасно да избегнуваат корозија и абразија и да останат трајни. Едноставниот и преносен дизајн овозможува вистинска преносливост и е лесен за носење. Опис : Овој погон е најдобриот избор за ентузијасти во медиуми кои играат Xbox One. Можете да го проширите вашето искуство со содржина што може да се преземе, да играте број на оригинални игри за Xbox One. Корисниците можат да пребаруваат слики, да гледаат видеа, да играат игри и да инсталираат систем и така натаму. Спецификации : Боја : Сив материјал : Метал + Пластичен модел : DG-6 M1 S Компатибилност : За Xbox One Console Големина : приближно .15*13*2.5 CM/5.9*5.1*1.0in Големина на пакетот : 17*13.5*3 CM/6.7*5.3 * 1, 2in Тежина на пакетот : 506 G Список на пакети : 1 * хард диск погон за конзола Xbox One (Конзолата за игри не е вклучена.).

Избор на клиенти

С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33