Yibaibrush-chalk и восочен мебел за четки за бојадисување од 4, мала тркалезна и голема овална четка со природни влакна, совршена за сликарство или мебел за восок, идеален з?

Yibaibrush-chalk и восочен мебел за четки за бојадисување од 4, мала тркалезна и голема овална четка со природни влакна, совршена

DEN 302.24

Свеж

Достапно.

Сет за четки за боја на креда : Четки за боја вклучуваат 1 "четка за тркалезна боја, 1" зашилена четка, 1 "рамна четка и 2,5" овална креда пивска четка. Добар помошник во вашиот живот. Премиум природни влакна : четки за четки за боја на креда со висока содржина на коса, не е лесно да се испаднат, меки и еластични ознаки за четки, апсорпцијата на бојата е голема и униформа. Удобна рачка : Висококвалитетно дрво Направете работа не е лесна за носење на дланката, да се чувствувате удобно и не се лизга, опашката за восочна четка може да се прободе во најлонското јаже и други јажиња, лесно складирање на виси. Компактен и преносен : Интерфејсот со четка за боја на боја е завиткан со не'рѓосувачки челик, кој е силен и лесен за носење. Силен и отпорен на пролевање. Широка примена : Восочна боја на боја е одлична за сликање на креда, млечна боја, матрици, уметници, занаетчии, боја на латекс, украси за внатрешни работи и многу повеќе. Исто така, работи во DIY проекти. Сет за четки за боја на креда : Четки за боја вклучуваат 1 "четка за тркалезна боја, 1" зашилена четка, 1 "рамна четка и 2,5" овална креда пивска четка. Добар помошник во вашиот живот. Премиум природни влакна : четки за четки за боја на креда со висока содржина на коса, не е лесно да се испаднат, меки и еластични ознаки за четки, апсорпцијата на бојата е голема и униформа. Удобна рачка : Висококвалитетно дрво Направете работа не е лесна за носење на дланката, да се чувствувате удобно и не се лизга, опашката за восочна четка може да се прободе во најлонското јаже и други јажиња, лесно складирање на виси. Компактен и преносен : Интерфејсот со четка за боја на боја е завиткан со не'рѓосувачки челик, кој е силен и лесен за носење. Силен и отпорен на пролевање. Широка примена : Восочна боја на боја е одлична за сликање на креда, млечна боја, матрици, уметници, занаетчии, боја на латекс, украси за внатрешни работи и многу повеќе. Исто така, работи во DIY проекти. 1. Природни влакна за висококвалитетни резултати од сликарството. 2. Никел позлатена рачка на ферули и бреза од дрво за издржливост и удобност. 3. 2-во-1 сет на мали и големи овални четки за боја на креда за разноврсно сликарство. 4. Компатибилен со широк спектар на бои на креда, восоци и други бои за мебел. 5. Високи можности за избор и ослободување на боја за ефикасна и долготрајна употреба на груби површини.

Избор на клиенти

Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж