Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз се продаваат одделно - алуминиум

Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз

DEN 5183.84

Свеж

Достапно.

Должина : Дел за долга патека 1600 мм или 5,2 стапки. Преносливост : лесна, цврста конструкција за преносливост и мазни снимки за рачно следење сè до нивото на влез на ниво до црвени епови. Подготвено за статив : 3 точки за монтирање на статив или за 1/4 инчи UNC или 3/8 инчи UNC теми. Товар : 15 фунти (7 кг). Контрола на движење Подготвено : Интегрира беспрекорно со Genie уредите за контрола на движење. Должина : Дел за долга патека 1600 мм или 5,2 стапки. Преносливост : лесна, цврста конструкција за преносливост и мазни снимки за рачно следење сè до нивото на влез на ниво до црвени епови. Подготвено за статив : 3 точки за монтирање на статив или за 1/4 инчи UNC или 3/8 инчи UNC теми. Товар : 15 фунти (7 кг). Контрола на движење Подготвено : Интегрира беспрекорно со Genie уредите за контрола на движење. Волшебниот тепих е едноставен, издржлив лизгач за свилени мазни професионални движења за следење. Контрола на движење Подготвено и Genie пријателски расположен со мазни ролери и вградени куки за јаже. Оваа песна бара крајни капачиња и превоз. Не треба да се користи како самостојна ставка.

Избор на клиенти

Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж