APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

DEN 345.60

Свеж

Достапно.

Компактен и преносен. Лесен за одржување. Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик. Термостатски контролирано. Користете со стандардни табели со табели и капаци. APW Wyott 7 Qt. Countertop Храна и фракционо потопла храна, W-9 The W-9 7 Qt. Загревањето на храната е конструирана и дизајнирана да го има производот да се задржи и до температурата на сервирање пред да се постави производот во единицата за затоплување. Единиците се конструирани со 20 гал. Длабоко нацртана, едно парче лагер-запечатена со умирање во висококвалитетен не'рѓосувачки челик од 300 серии. Секоја единица користи метална обвивка тубуларен елемент за греење со низок отпор за подолг живот на елементите. Единиците се целосно изолирани со конфигурација на супериорни елементи за да обезбедат дури и дистрибуција на топлина. Единиците W-6, W-9, W-12 се термостатски контролирани. Стандардни карактеристики : Компактен и преносен лесен за одржување на тешката должност од не'рѓосувачки челик Термостатска контролирана употреба со стандардни табели со пареа и ги покрива 1/3 Потоп на топирање на топингот со ниски температури, се наоѓа чоколадо, шлаг и топинг на совршено копче за директно читање 80 ° F до 220 ° F Капацитет : 7 Qt. Димензии : 10-1/4 "x 14-1/4" x 8-1/2 "(HXWXD) 120 V/400 W/3.3 AMPS NSF, UL, CSA, Сертифициран 1 година Ограничена гаранција модел # : W-9 582221.

Избор на клиенти

Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж