Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size. Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воздух ракуваат со големи цврсти материи и кашеста маса. PWR-FLO ™ асиметричен дизајн на лаптоп (ASD) има ефикасен воздушен систем. Анти-столбот дизајн исто така обезбедува одлична сигурност во течноста за вклучување/исклучување на течноста за пополнување и серија апликации. Воздушниот вентил и центарот се изработени од хемиски отпорен полипропилен. Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size. Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воздух ракуваат со големи цврсти материи и кашеста маса. PWR-FLO ™ асиметричен дизајн на лаптоп (ASD) има ефикасен воздушен систем. Анти-столбот дизајн исто така обезбедува одлична сигурност во течноста за вклучување/исклучување на течноста за пополнување и серија апликации. Воздушниот вентил и центарот се изработени од хемиски отпорен полипропилен. Номад 40-26474-2-50 1 1/2 "NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, Buna-N/нитрил дијафрагми_X000 D_; _X000 D_; Затегната PWR-Flo AODD 1.5" Model_x000 D_; NPF40/AAAA/BNU/BN/BN/N/SB/C/X/50_X000 D_; Слични и споредливи со Wilden Standard P Series "Pro-Flo Valve Design" _X000 D_; Асиметричниот дизајн PWR-Flo (ASD) го карактеризира најефикасниот достапен систем за воздух. Анти-столбот дизајн исто така обезбедува одлична сигурност во течноста за вклучување/исклучување на течноста за пополнување и серија апликации. Воздушниот вентил и центарот се изработени од хемиски отпорен полипропилен.; _x000d_; Материјал за влажен крај : Aluminum_x000d_; Материјал за воздушна комора : алуминиум.

Избор на клиенти

Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината...

DEN 1.67
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00