Слама тркалезна мини ѓубре конзерва со капаче мек близок и отстранлив внатрешен отпад од отпадоци, конзерва за отпадоци од бања со педал за стапало од не'рѓосувачк?

Слама тркалезна мини ѓубре конзерва со капаче мек близок и отстранлив внатрешен отпад од отпадоци, конзерва за отпадоци од бања

DEN 1144.00

Свеж

Достапно.

★ - (г) 20,5 см * (ч) 28 см, 5л. Најдобра корпа за отпад за канцеларија и кујна и бања. ★ Трашот може да има посебен механизам на капакот, создавајќи отпор на капакот, така што ќе се затвори тивко и нежно. Размислена карактеристика за ноќно користење. ★ Направена од не'рѓосувачки челик, површината изгледа премија и низок клуч. Со својот едноставен и модерен дизајн на директен цилиндер, тој се вклопува во поголемиот дел од просторите за живеење и никогаш не би изгледал застарено. ★ Капакот на отпадот може да се отвори со ливче за нозе, едноставен и уредно. ★ Едноставно извадете ја внатрешната пластична конзерва и истурете сè, тогаш тоа е направено чистење. ★ - (г) 20,5 см * (ч) 28 см, 5л. Најдобра корпа за отпад за канцеларија и кујна и бања. ★ Трашот може да има посебен механизам на капакот, создавајќи отпор на капакот, така што ќе се затвори тивко и нежно. Размислена карактеристика за ноќно користење. ★ Направена од не'рѓосувачки челик, површината изгледа премија и низок клуч. Со својот едноставен и модерен дизајн на директен цилиндер, тој се вклопува во поголемиот дел од просторите за живеење и никогаш не би изгледал застарено. ★ Капакот на отпадот може да се отвори со ливче за нозе, едноставен и уредно. ★ Едноставно извадете ја внатрешната пластична конзерва и истурете сè, тогаш тоа е направено чистење. Овој конзерва за ѓубре е комбинација на едноставност и добро корисничко искуство. Тоа е едноставен дизајн со повеќебојни цилиндари со сите карактеристики што би ги очекувале од конзервата за ѓубре. Исто така, може да го затвори капакот нежно и тивко заради посебен механизам за да се забави. Ако сакате едноставна, тивка конзервирање на отпадоци за отпадоци Производ Големина : (Д) 20,5 см * (Н) 28 см, 5лматеријал : не'рѓосувачки челик : 0,3ммддес : четкана/светла завршница пластична : примарна пластика (ПП).

Избор на клиенти

HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33
Јамаки Икаи Каку ладен сад Свеж
Јамаки Икаи Каку ладен сад

Јапонска шема Јапонска шема Совршен чилер на аголот и студ за слободно време Достапно во 5 различни бои �

DEN 424.96
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
Цртан филм за табела за прилагодување на табелата со низок бучава вентилатор за вентилатор за симпатична зелена L Свеж
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко Свеж
Соленоиден вентил одговара на компресорот за воздух на Атлас Копко

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за Maunfacturing Директно замена и компатибилност на произ�

DEN 2368.00
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти

Audiobahn ALD28 X, 2 канален возач со високи перформанси на линијата, максимален излезен напон 8 волти, THD : 0,005%, ко

DEN 0.67
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
Црвената глава на главата на печурката се сврти кон ослободување или влечење на влечење IP65 1NC GOB-1A71R6-GW Свеж
Црвената глава на главата на печурката се сврти кон ослободување или влечење на влечење IP65 1NC GOB-1A71R6-GW

Карактеристики : CE Број на модел : GQAN Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање Гаранција : 1 г�

DEN 1.33
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67