Поводник За Појас За Птици миленичиња, Лесен Ремен За Летање Птици Поводник Против Каснување За Папагали Гулаби Брановиден Папагал Црвена Птица

Поводник За Појас За Птици миленичиња, Лесен Ремен За Летање Птици Поводник Против Каснување За Папагали Гулаби Брановиден Папагал

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Leономски Дизајн : поводникот за прицврстување на птици за миленичиња е designedономски дизајниран со удобна рачка за удобно држење кога ја вадите птицата од вашето домашно милениче или тренирате. Широка Примена : влечниот ro за летање птици е совршен за носење птици за време на тренинг или одење на отворено. Лесен За Носење : поводникот е дизајниран според обликот на птицата, лесен за носење, може да се прилагоди според големината на птицата, удобно вклопување. Одлични Подароци : влечниот јаже За летање птици е исто така одличен подарок за љубителите на птици или чуварите на птици. Премиум Материјал : поводникот за ремен е изработен од латекс свилена еластична лента, еластичен кабел, ултра лесен, флексибилен, со карактеристики против гризење и џвакање. Спецификација : Тип На Ставка : Pet Bird Harness Leash Material : Латекс Свила Еластична Лента, Еластична Јаже : Листа на ремени за градите за ослободување : 1 x Chest Strap1 x Traction Rope Note : максималната должина на проширувањето на долниот обем, еластичните производи постојат 0‑1cm/0-0, 4 во грешка.

Item Type: PetBirdHarnessLeash
Material: Latex Silk Elastic Band, Elastic Rope
Use: release rope chest strap
Package List:
1 xChest Strap1 xTraction Rope:
Note:
The maximum length of the bottom circumference expansion, elastic products exist 0‑1cm/0‑0.4in error:

Избор на клиенти

Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20