Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Референца OE Број : 52933-C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите). Инсталација : Извадете го стариот и заменете го со новата директно. Ако нема алатка за инсталација, се препорачува да пронајдете професионалец за да ја инсталирате за да се обезбеди точна инсталација. Економија : Сензорот за набудување на притисокот во гумите му помага на вашиот автомобил да ја намали потрошувачката на гориво, да го продолжи животот на гумите и да ви овозможи да се фокусирате на патувањето и да постигнете подобра економичност на горивото. Издржливост : Нашиот сензор за притисок на гумите е водоотпорен, отпорен на корозија и отпорен на пролевање. Вградена батерија, долго време на подготвеност, продолжен животен век, нека патувате без загриженост. Услуга : Со цел да ви дадете подобро искуство во шопинг, персоналот за услуги на клиентите „Коргли“ гуми за притисок на гуми се на Интернет 24 часа на ден. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви служиме сесрдно. Референца OE Број : 52933-C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите). Инсталација : Извадете го стариот и заменете го со новата директно. Ако нема алатка за инсталација, се препорачува да пронајдете професионалец за да ја инсталирате за да се обезбеди точна инсталација. Економија : Сензорот за набудување на притисокот во гумите му помага на вашиот автомобил да ја намали потрошувачката на гориво, да го продолжи животот на гумите и да ви овозможи да се фокусирате на патувањето и да постигнете подобра економичност на горивото. Издржливост : Нашиот сензор за притисок на гумите е водоотпорен, отпорен на корозија и отпорен на пролевање. Вградена батерија, долго време на подготвеност, продолжен животен век, нека патувате без загриженост. Услуга : Со цел да ви дадете подобро искуство во шопинг, персоналот за услуги на клиентите „Коргли“ гуми за притисок на гуми се на Интернет 24 часа на ден. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви служиме сесрдно. Compatible : For Hyundai i20 2014-2023 For Hyundai i20 Coupe 2014-2020 For Hyundai ix35 2015-2023 For Hyundai Sonata 2016-2020 For Hyundai Tucson 2015-2023 For Hyundai Sonata 2014-2023 For Hyundai Tucson 2014-2023 Product name : Tire pressure monitoring sensor Color : as shown in the Главна слика за значење : Содржина на метал и пластика : Како што е прикажано на главната слика : Ве молиме, проверете дали вашата гума има функција на сензорот TPMS. Внимателно набудувајте го вашиот модел на автомобил и опсегот на употреба на овој производ за да се обезбеди компатибилност.

Избор на клиенти

Цртан филм за табела за прилагодување на табелата со низок бучава вентилатор за вентилатор за симпатична зелена L Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти

Audiobahn ALD28 X, 2 канален возач со високи перформанси на линијата, максимален излезен напон 8 волти, THD : 0,005%, ко

DEN 0.67
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно Свеж
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно

Електричен Производител : Уред за жици на ХабелКелис Земја на производство : Соединетите држави Електри

DEN 0.67