TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino Raspberry Pi

TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

Тактилна тастатура со високо квалитетно копче 12. Вклучете ги копчињата 0-9, хаш (#) и starвезда (*). Гумени се распрскуваат копчиња со движење 2мм. Подготвени позлатени конектори и контакти со тастатура за долг живот. Лесен за користење. Може да се поврзе со кој било микроконтролер. Погоден за кој било проект Адуино за кој е потребна врска со тастатура. Севкупна големина 50x70mm/1.96x2.75inches вклучувајќи конектор. Тактилна тастатура со високо квалитетно копче 12. Вклучете ги копчињата 0-9, хаш (#) и starвезда (*). Гумени се распрскуваат копчиња со движење 2мм. Подготвени позлатени конектори и контакти со тастатура за долг живот. Лесен за користење. Може да се поврзе со кој било микроконтролер. Погоден за кој било проект Адуино за кој е потребна врска со тастатура. Севкупна големина 50x70mm/1.96x2.75inches вклучувајќи конектор. Спецификации : Име на производот : модул за тастатура 3x4 матрица. Број на тастатура : 12. Големина : 50x70mm/1.96x2.75inches. Пакет : 1 компјутер. Ова е модул за тастатура на тастатурата 3x4 12 на копчињата. Копчињата се означуваат со броеви и букви, 0,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, *, #, што може лесно да се користи за многу од Вашиот проект Ардуино.

Избор на клиенти

Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Ознаки на универзитетот Клемсон Свеж
Ознаки на универзитетот Клемсон

Акрилик на портокалово огледало со рефлексивни декорации за лого (14005) Акрилна ознака со рефлективно ло�

DEN 0.67
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00