TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino Raspberry Pi

TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

Тактилна тастатура со високо квалитетно копче 12. Вклучете ги копчињата 0-9, хаш (#) и starвезда (*). Гумени се распрскуваат копчиња со движење 2мм. Подготвени позлатени конектори и контакти со тастатура за долг живот. Лесен за користење. Може да се поврзе со кој било микроконтролер. Погоден за кој било проект Адуино за кој е потребна врска со тастатура. Севкупна големина 50x70mm/1.96x2.75inches вклучувајќи конектор. Тактилна тастатура со високо квалитетно копче 12. Вклучете ги копчињата 0-9, хаш (#) и starвезда (*). Гумени се распрскуваат копчиња со движење 2мм. Подготвени позлатени конектори и контакти со тастатура за долг живот. Лесен за користење. Може да се поврзе со кој било микроконтролер. Погоден за кој било проект Адуино за кој е потребна врска со тастатура. Севкупна големина 50x70mm/1.96x2.75inches вклучувајќи конектор. Спецификации : Име на производот : модул за тастатура 3x4 матрица. Број на тастатура : 12. Големина : 50x70mm/1.96x2.75inches. Пакет : 1 компјутер. Ова е модул за тастатура на тастатурата 3x4 12 на копчињата. Копчињата се означуваат со броеви и букви, 0,1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, *, #, што може лесно да се користи за многу од Вашиот проект Ардуино.

Избор на клиенти

【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB Свеж Попустот
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB

【Најновиот надграден 12 V USB штекер】 Користејќи Брзо полнење 4.0 PD USBC и Брзо полнење 3.0 USBA дизајн...

DEN 207.84
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 0.33
Држач за очила за вино во Wouji Bartender Stemware Rack Rack под организаторот на Stemware Организатор за стакло Goblet Iron Свеж
Држач за очила за вино во Wouji Bartender Stemware Rack Rack под организаторот на Stemware Организатор за стакло Goblet Iron

3 слотови : 30 см во должина, може да држи 69 чаша 4 слотови : 40 см во должина, може да држи 812 чаша 5 слотови : 50 �

DEN 3.33
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри Свеж
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 0.33
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри Свеж
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри

Носете ги сите 22 см x 12 cm x 5 cm Направено од полиестер Три патенти прегради Совршена големина за носење во �

DEN 1.67
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60
Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00