Санитарни влошки кеси, симпатична цртана снежна пушка менструална чаша торбичка за доење на подлогата, држач за први периоди за тинејџерки жени дами

Санитарни влошки кеси, симпатична цртана снежна пушка менструална чаша торбичка за доење на подлогата, држач за први периоди

DEN 175.84

Свеж

Достапно.

【Размислен подарок】 Кога вашата ќерка или внука за прв пат менструира, мислам дека санитарната торбичка на менструалниот период ќе биде внимателен подарок, нека научат како да се справат со менструацијата, да чуваат санитарни салфетки однапред за повремено. Значи, не двоумете се да го купите! Верувај ми, навистина работи!. После продажбата на продажба, имате какви било прашања за време на употребата на организаторот на санитарни влошки, ве молиме слободно да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме повратен поврат безусловно. Тампоните собираат торби имаат мал меѓуслојник и голем џеб внатре, добро функционира за да ги одделите вашите предмети. Менструалната торба за подлога може да има 10-15 мали санитарни салфетки (дневна употреба), или 8-12 големи санитарни салфетки (ноќна употреба), задоволување на потребите за излегување. Покрај првиот комплет за девојчиња за девојчиња, може да биде и чанта за монети, држач за картички, торба за накит, козметичка кеса, повеќенаменска торба, чувајте сè во ред, чисто и уредно.6x6,6 во/12x17x17 см. Тампоните собираат торби имаат мал меѓуслојник и голем џеб внатре, добро функционира за да ги одделите вашите предмети. Санитарните кеси за женски производи се погодни за канцеларија , Училиште, патување, датира, деловно патување, хотел или други активности на отворено.6x6,6 во/12x17x17 см.

Избор на клиенти

Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 "...

DEN 1.67
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve Свеж
Алатки за поправка на јадрото на вентилот Crapyt Valve

? Getе добиете : 3 компјутерски вентил за отстранување на вентилот + 1 парчиња 4насочен вентил за отстранува

DEN 127.84
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод. Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод.

Лесен за употреба : Следете ги едноставните правила на играта, можете брзо да го завршите предизвикот ш�

DEN 192.00