Адамс обред 4300-30-201-628 Електрифициран Deadlatch од челик јастреб

Адамс обред 4300-30-201-628 Електрифициран Deadlatch од челик јастреб

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Одделение-1 ANSI/BHMA тип E8231, челична конструкција. Влегување преку клучен цилиндер на монтажа или елемент за контрола на пристап. Заклучување на безбедност, работи на моќност од 12, 16 или 24 волти DC и е оценето за континуирана должност. Единиците се опремени со конектор за приклучок за брзо поврзување. Supplied with flat and radius faceplates, 1-1/8" backset, anodized aluminum finish. Grade-1 ANSI/BHMA Type E8231, steel construction. Entry via keyed mortise cylinder or access control element. Fail-secure lock, operates on 12, 16 или 24 волти DC моќност, и е оценета за континуирана должност. Единиците се опремени со конектор за приклучок за брзо поврзување. Набавено со рамни и радиусни плочи, 1-1/8 "Забелешка, анодизирана алуминиумска завршница. Забелешка Електрифицирана брава чист анодизиран алумиран мулти-волт, не-раце.

Избор на клиенти

Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00