РАФКАР ЕМФ Породилна Облека, Двослоен Костум За Заштита Од Зрачење за Бремени Жени Ткаенина За Заштита Од Зрачење Од Сребрени Влакна, Со Метална Престилка

РАФКАР ЕМФ Породилна Облека, Двослоен Костум За Заштита Од Зрачење за Бремени Жени Ткаенина За Заштита Од Зрачење Од Сребрени

DEN 1599.84

Свеж

Достапно.

Задолжително тријте нежно со рацете, не мијте во машина и не користете четка. Ние гарантираме дека стилот е ист како и сликата. ● [Гаранција за задоволство] : гаранција за задоволство без грижи. Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да слушнеме од вас. Може да блокира вишок радиофреквентно зрачење, но не може целосно да ги блокира сигналите на мобилните телефони.●Параметри на производот : ●име На Производ : двослоен елек Против зрачење●Боја : Розова, црна сина, светло сина, светло виолетова●Материјал : Надворешен слој : 45% полиестерски влакна, 35% памук, 20% метални влакна. Забелешка : не мијте машина, белило или суво чистење. Може да блокира вишок радиофреквентно зрачење, но не може целосно да ги блокира сигналите на мобилните телефони.●Рачно мерење.●Големина : м, Л,XL, XXL●Сезона : применливо за сите сезони●заштитен ефект : 99,9%+99,999%, двослојна супер заштита од зрачење. Температурата на водата не треба да надминува 30 степени. Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да слушнеме од вас.

Избор на клиенти

25 Safari Word Scramble за бебешки туш, 25 вистинска или лажна игра, 25 игра со тривија, 25 најдете го гостинот, 25 совпаѓање Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо] Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо]

Памук, спандекс Затворање на влечење Погледнете подолу Дел за опис; За спецификации и детали за произво�

DEN 1.33
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12 Свеж
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12

Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi Video Balun / Combiners се UL наведени додатоци со кои треба да се користат Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi

DEN 1.67
Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака Свеж
Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 1 / 2 инч, TPI : 36 заби на инч, Насока на сечење : Де

DEN 167.84
2019 Topps WWE Smackdown во живо борење 72 Diamond Dallas Page Официјална светска картичка за тргување со забава во борење Свеж
2019 Topps WWE Smackdown во живо борење 72 Diamond Dallas Page Официјална светска картичка за тргување со забава во борење

DJ Sports картички, сега е спортски картички во Колорадо Страна на дијамант Далас Имаме неверојатна колекци

DEN 1.67
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање Свеж
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање

ЗАШТИТА ОД ПРЕКУМЕРНА СТРУЈА 5А : модулот за сензор ЗА заштита ОД прекумерна струја 5А користи тековен тр

DEN 1411.20
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD Свеж
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD

20pcs 6x6x2.5mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач за микро прекинувач со 4пинс

DEN 94.88
OEM C&K 7303P1H3ZQE, вклучување на прекинувачот Вклучено на 3PDT рамен рачка за лемење LUG 5A 250VAC 28VDC панел со навои Медицински Свеж