Акрилик на држач за датотеки Погоден за складирање и класификација на датотеки со канцеларии на десктоп 5 -ти кат целосно транспарентни датотеки решетки 235305330mm

Акрилик на држач за датотеки Погоден за складирање и класификација на датотеки со канцеларии на десктоп 5 -ти кат целосно транспарентни

DEN 931.20

Свеж

Достапно.

Цврст материјал : Направено од висококвалитетен акрилен плексиглас, има добра транспарентност, стабилна структура и лесна за чистење. Тоа е вашиот идеален избор. Умерена големина : Должина : 235мм, ширина : 305мм, висина : 330мм, висина : 65мм, погоден за складирање на канцелариски материјали и предмети за биро, како што се A4 и A5 хартија. (Погледнете ја слика 2 за детали). Целосно транспарентна : Површината на држачот на датотеката е транспарентна, а различни предмети можат да бидат поставени за лесно пребарување, што ја прави вашата работна површина по чиста и уредна. Пристап до дизајнот на устата : Рамката за датотеки усвојува рационализиран дизајн на јазот за пристап, кој е лесен и погодно за земање, и не е лесно да се гребе, да се заштити безбедноста на вас и вашето семејство. Најдобра услуга : Ние се стремиме да ви обезбедиме производи со најдобар квалитет и најдобро искуство со клиентите. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте не, сите е -пошта ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. *Параметри на производот : Тип на производ : Мулти-функција држач за датотеки Производ Материјал : Плексиглас Производ Боја : Целосна транспарентност Големина на производот : Должина : 235мм, ширина : 305мм, висина : 330мм, висина на слојот : 65мм Карактеристики на производот : Направено од високо квалитетна плексиглас, поставена, поставена На работната површина за сместување на најразлични документи, списанија, книги, итн. Совети : 1. Бидејќи големината на производот е рачно измерена, ќе има грешка од 1-4 см, ве молам простете ми, благодарам. 2. Поради разликата на дисплејот, бојата на производот може да биде малку различна од вистинската боја, ве молиме разберете. 3. Производот го содржи само држачот на датотеката, а други артикли се користат само за ефекти на снимање, ве молиме разберете. Нашите производи се со добар квалитет и одлична цена. Ако имате какви било потреби или прашања, ве молиме испратете ми е -пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Добредојдовте во нашата продавница, ве чекаат многу нови производи! Среќен шопинг.

Избор на клиенти

Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри Свеж
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри

Носете ги сите 22 см x 12 cm x 5 cm Направено од полиестер Три патенти прегради Совршена големина за носење во �

DEN 1.67
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67
Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен

Прекинувач за копче за притискање на копчето, 5 игла на 1 NO, 1 NC, одржуван, притиснете го, вклучено (продолж�

DEN 0.67
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 0.33
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно Свеж
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно

Електричен Производител : Уред за жици на ХабелКелис Земја на производство : Соединетите држави Електри

DEN 0.67
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар Свеж
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар

RGB Fan Connection Продолжување на интерфејсот Продолжување на кабелот [100% набавка без ризик] : Имаме совршена у�

DEN 2.33
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот