Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака

Burkit 1/2 -36 UN UND ROUND NIGHTING DIE, 1/2 x 36 UNS машинска нишка умира десна рака

DEN 167.84

Свеж

Достапно.

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 1/2 инч, TPI : 36 заби на инч, Насока на сечење : Десна рака, Класа на точност : 2а. Материјал : Изработено од легура алатка челик, висока цврстина, силна отпорност на абење и долг животен век. Апликации : Се користи за обработка или поправка на надворешни навои, може да се користи со клуч за умирање или основа за мувла. Совети : Соодветно масло за подмачкување треба да се додаде на работ на умирање за време на работата за да се продолжи услужниот живот на умирање. Пакет вклучуваат : 1pc 1/2 "-36 UN UNS ROUND THERTING DIE. Направено од висококвалитетна алуминиумска алатка Челик, целокупна угаснета, интегрирана технологија за обработка на обработка на обработка. Остана и тврда нишка за прислушување, отпорност на абење.

Избор на клиенти

Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB Свеж Попустот
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB

【Најновиот надграден 12 V USB штекер】 Користејќи Брзо полнење 4.0 PD USBC и Брзо полнење 3.0 USBA дизајн...

DEN 207.84
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти

Audiobahn ALD28 X, 2 канален возач со високи перформанси на линијата, максимален излезен напон 8 волти, THD : 0,005%, ко

DEN 0.67