Мерач на диференцијален притисок на средно-запад 142-SA-00-OO-100H со 316 тело од не'рѓосувачки челик и 316 интернали од не'рѓосувачки челик, тип на дијафрагма, 3/2/3% точност на ?

Мерач на диференцијален притисок на средно-запад 142-SA-00-OO-100H со 316 тело од не'рѓосувачки челик и 316 интернали од не'рѓосувачки

DEN 886.40

Свеж

Достапно.

Стандард за градежништво отпорен на временски услови. Заштита во опсегот до целосен оценет работен притисок. Резистентни акрилни леќи отпорни. Идеално прилагодени за употреба на различни течности и влажен гас или течности со висока концентрација на цврсти материи. Петгодишна ограничена гаранција. Мерач на диференцијален притисок на дијафрагмата на средно-западниот инструмент. Стандард за градежништво отпорен на временски услови. Заштита во опсегот до целосен оценет работен притисок. Резистентни акрилни леќи отпорни. Идеално прилагодени за употреба на различни течности и влажен гас или течности со висока концентрација на цврсти материи. Петгодишна ограничена гаранција. Вкупно раздвојување на високи и ниски притисоци со згрчена дијафрагма на еластомер. Сензорот магнетски споен со означувачот за означување и опционалните прекинувачи. Вообичаени апликации : Мониторинг на филтер/цедилка, компресиран воздух, хидрауличен, ладилник, тестирање на перформанси на пумпата, мониторинг на пад на притисок на размената на топлина, апликации за третман на вода, мониторинг на ниво на резервоарот хоризонтално или вертикално, мониторинг на проток и балансирање. Два пати оценет работен притисок на температура на околината. 316 материјал за тело од не'рѓосувачки челик. 316 Внатрешен метален дел од не'рѓосувачки челик. Материјал за заптивка Буна-Н. 1/4-инчи FNPT задни врски, 2-1/2-инчи еднонасочно тркалезно бирање, инженерско пластично куќиште со отпорни на временски услови, точност +/- 2 проценти целосна скала (растечки). Водич за тефлон.

Избор на клиенти

TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino Свеж
TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino

Тактилна тастатура со високо квалитетно копче 12 Вклучете ги копчињата 09, хаш (#) и starвезда () Гумени се рас

DEN 159.84
2019 Topps WWE Smackdown во живо борење 72 Diamond Dallas Page Официјална светска картичка за тргување со забава во борење Свеж
2019 Topps WWE Smackdown во живо борење 72 Diamond Dallas Page Официјална светска картичка за тргување со забава во борење

DJ Sports картички, сега е спортски картички во Колорадо Страна на дијамант Далас Имаме неверојатна колекци

DEN 1.67
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис Свеж
1968 Топпс 348 Фили дебитанти Лери Колтон/Дик Тоен Филаделфија Филис екс/МТ+ Филис

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 0.33
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка Свеж
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка

Материјал за квалитет на врвен квалитетовие лежишта Ugrove се изработени од високо квалитетен материјал, �

DEN 153.92
Америк 5M14X25 челик HTD тајминг макара со прирабница, терен од 5 мм, 14 заби, за ширина од 25 мм, 6 мм +/- 1мм пилот, 216,45 Свеж
Zerodeko Clear Container 2 пар Свеж
Zerodeko Clear Container 2 пар

Апс Додатоци за канцелариски материјали : Соодветен далечински држач за складирање на далечински управ

DEN 117.60
Електричен трансформатор на effеферсон 636-1131-000 Трансформатор XFMR, 0,1 kVA, група 1 Свеж
Електричен трансформатор на effеферсон 636-1131-000 Трансформатор XFMR, 0,1 kVA, група 1

Користена ставка за вишок Ве молиме, проверете ги сликите за точна состојба Пакувањето има носење, или н

DEN 1.33
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12 Свеж
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12

Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi Video Balun / Combiners се UL наведени додатоци со кои треба да се користат Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi

DEN 1.67
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела Свеж
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

1 3пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете 2 Лежете рамно или во позиција слична на

DEN 1260.80
Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри Свеж
1961 Топс Милвоки Храбри Храбри ПСА ПСА 5,00 Храбри

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката ш

DEN 0.33
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч Свеж
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч

Тоа е за новиот Macbook pro A1706 A1707 A1708 Пакетот доаѓа со капаче за клучеви и парче бела шарка Ако не сте сигурни,

DEN 785.60
Индикатор Antunes CW-45380-1 Свеж Попустот
Индикатор Antunes CW-45380-1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 272.00