MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

DEN 1323.20

Свеж

Достапно.

Компатибилен OEM : MSA во согласност. Конектор : LC. Тип на форма : XFP. Брзина : 10 Gbase. Опис на брзината : 10-гигабит. Компатибилен OEM : MSA во согласност. Конектор : LC. Тип на форма : XFP. Брзина : 10 Gbase. Опис на брзината : 10-гигабит. Addon MSA и TAA во согласност со 10 GBASE-DWDM 100 GHz XFP транссевер (SMF, 1549.32nm, 80km, LC, DOM).

Избор на клиенти

Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот