Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Контролер на индикатор за дигитален вакуум

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Вакуумски опсег : 0 - 760 мм. Hg. /Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Резолуција : 1 мм. Hg. Приказ : 3 ½ цифрен 7 сегмент. 0.5" High Red L.E.D; Output-Analog : 4 - 20 m A. Enclosure : Flameproof Weatherproof Enclosure in Aluminium LM 6 with certificate issued from Central Institute of Mining Fuel Research (CIMFR) for use in Hazardours Areas including Gas Group Areas I, II, Тип на сензори IIA & IIB. Сензор за дијафрагма и сместен во доказ за експлозија/куќиште за огнено оружје погодно за работа во опасни области.

Избор на клиенти

Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H Свеж
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H

10 парчиња Линеарен регулатор (LDO) Позитивен максимален влезен напон 30 V излезен напон 3 V5 V 120 MA SOT893 MD7530 H...

DEN 2.33
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу...

DEN 1.00
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67