Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

DEN 1260.80

Свеж

Достапно.

1. 3-пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете. 2. Лежете рамно или во позиција слична на стол. 3. Отстранлива перница на главата, со дупка за лице. 4. Дебелата перница од пена нуди крајна удобност. 5. Премиум за квалитет тапацир со години на издржливост. Вовед : Барате удобен кревет кој не само што ги задоволува вашите клиенти, туку и одговара на сите потреби во салон за убавина? Не гледајте понатаму со 75 "прилагодлива салон за салони за салони за кревет за кревети за тетоважа со стол за тетоважа! Тоа е кревет со 3 пресеци со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете, што значи дека креветот може да лежи рамно или во положба налик на стол. Отстранет за да открие дупка за лице. Дебела перница од пена со врвен квалитет тапацир обезбедува удобност и години на трајност. Тој е само совршен за лице, масажи, сесии за тетоважи и пирсинг на телото. Легнете рамно или во позиција слична на стол3. Отстранлива перница на главата, со дупка за лице4. Дебела перница од пена нуди крајна удобност5. Премиум за квалитет на квалитетот на години на трајност6. : PVC & Iron & Sponge2. Боја : бела3. Димензии на креветот на лицето : (74,8 x 24.02 x 30.71) " / (190 x 61 x 78) cm (L x W x H) 4. Димензии на лицето на лицето (со потпирач за рака) : (74,8 x 33.07 x 30,71) " / (190 x 84 x 78) cm (L x W x H) 5. Прилагодлива висина на главата : (29.92-53.15)" / (76-135) CM6. Прилагодлива висина на опашката : (6.69-32.28) " / (17-82) CM7. Димензии на потпирачот за глава : (17,72 x 8.27 x 3,94)" / (45 x 21 x 10) cm (L x W x H) 8. Капацитет на тежина : 330 bs / 150kg9. Нето тежина : 66,14 lbs / 30kgpackage Вклучува : 1 x BED FACIAL BED1 X PACEORES PACEORS1 X Упатство за корисникот.

Избор на клиенти

Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00