-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

DEN 192.00

Свеж

Достапно.

Овој модул има режим на греење "H", C. Стабилен : напон на напојување : DC6-30 V. Тип на излез : Излез на реле 10А. Точност за контрола на температурата : 0,1 ° C. Примена : Во извештајот за температура во реално време : Ако функцијата за известување за температурата е вклучена, производот се пренесува на терминалот со UART во интервали од 1 S, што го олеснува собирањето на податоците; во реле Овозможи (стандардно овозможување) : Ако релето е оневозможено , релето останува исклучување. Забелешка : Чувајте подалеку од изворот на мешање и силниот сигнал за мешање може да влијае на работењето на модулот, да изберете соодветна моќност може да го заштити модулот. Последно : со обратна заштита на поларитетот и заштита од краток спој, посигурен за употреба; Екранот е многу точен. Повеќе информации за тоа како да го користите, видете го описот на производот подолу. Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не во вашето слободно време. Овој модул има режим на греење "H", C. Стабилен : напон на напојување : DC6-30 V. Тип на излез : Излез на реле 10А. Точност за контрола на температурата : 0,1 ° C. Примена : Во извештајот за температура во реално време : Ако функцијата за известување за температурата е вклучена, производот се пренесува на терминалот со UART во интервали од 1 S, што го олеснува собирањето на податоците; во реле Овозможи (стандардно овозможување) : Ако релето е оневозможено , релето останува исклучување. Забелешка : Чувајте подалеку од изворот на мешање и силниот сигнал за мешање може да влијае на работењето на модулот, да изберете соодветна моќност може да го заштити модулот. Последно : со обратна заштита на поларитетот и заштита од краток спој, посигурен за употреба; Екранот е многу точен. Повеќе информации за тоа како да го користите, видете го описот на производот подолу. Ако имате некој проблем, ве молиме контактирајте не во вашето слободно време.

Избор на клиенти

Олимпиец од Тифани и Ко Стерлинг Сребрена салата која служи вилушка 9 1/2 “ Свеж
Олимпиец од Тифани и Ко Стерлинг Сребрена салата која служи вилушка 9 1/2 “

Возраст : 18501899, Производител : Tiffany & Co Brand : Tiffany & Co., Изложени рафинирања : Силлинг сребро на Тифани Стерлин

DEN 881.60
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач Свеж
2014 ДОНРУС НА ДОБИТИ 62 EUGENIO SUAREZ DETROIT TIGERS ROKIKIE CARD - Состојба на нане во нов држач

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 0.33
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно Свеж
Уред за жици на Хабел-Келмас, сингл, 50а, 6-50r, 250V, црно

Електричен Производител : Уред за жици на ХабелКелис Земја на производство : Соединетите држави...

DEN 0.67
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил Свеж
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил

10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои �

DEN 3648.80