3М WETORDRY 01998 Црн абразивен лист, 1998, 3000 одделение 5 1/2 x 9 во, 50 чаршафи по пакет

3М WETORDRY 01998 Црн абразивен лист, 1998, 3000 одделение 5 1/2 x 9 во, 50 чаршафи по пакет

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Погоден лист може да се користи влажно или суво на боја, буквар, гел палто и метал. Водоотпорна поддршка поддржува влажни апликации за намалено оптеретување и побрзо намалување. Минералот на силикон карбид е наш најбрз абразивен за супериорна завршница. Опсег на фини оценки од 1000 до 3000 за најпрофесионални резултати. Достапно во 9 "x 11" и 5-1/2 "x 9" листови за најразлични намени. Само за индустриска/професионална употреба. Не за продажба или употреба на потрошувачи. Погоден лист може да се користи влажно или суво на боја, буквар, гел палто и метал. Водоотпорна поддршка поддржува влажни апликации за намалено оптеретување и побрзо намалување. Минералот на силикон карбид е наш најбрз абразивен за супериорна завршница. Опсег на фини оценки од 1000 до 3000 за најпрофесионални резултати. Достапно во 9 "x 11" и 5-1/2 "x 9" листови за најразлични намени. Само за индустриска/професионална употреба. Не за продажба или употреба на потрошувачи. Абразивен лист од 3 метри Wetordry 401 Q е дизајниран за апликации за пескарење за кои е потребно фино решетка и лесен допир, како што се автоматско влажно пескарење и завршување на бојата. Тој ги комбинира нашите издржливи, водоотпорни поддршка на хартија со тежина и нашата брза минерална силиконска карбид за конзистентни обрасци на гребење, правејќи полесно тампонирање. И голем број на оценки до 3000 решетки овозможуваат супериорни резултати.

Избор на клиенти

Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични...

DEN 4247.68
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Сирп магичен тепих со долга патека за лизгање - 1600мм или 5,2 стапки, се потребни капаци на магичен тепих на Сирп и превоз Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20