Црвената глава на главата на печурката се сврти кон ослободување или влечење на влечење IP65 1NC GOB-1A71R6-GW

Црвената глава на главата на печурката се сврти кон ослободување или влечење на влечење IP65 1NC GOB-1A71R6-GW

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Карактеристики : CE. Број на модел : GQAN. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Гаранција : 1 година. Сертификација : CE. Карактеристики : CE. Број на модел : GQAN. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Гаранција : 1 година. Сертификација : CE. Главни технички параметри Оценета вредност на прекинувачот AC 36 V-10 A.110 V-10 A.220 V-5 A.380 V-2.7 A.660 V-1.8 A DC 24 V-4 A.48-4 A.110 V-2220 V-1 A.440-0.6 A Конвенционална термичка струја LTH 10 A отпорност на контакт ≤50mΩ отпор на изолација ≥ 10 MΩ механички живот Заеднички копче за притискање : 1000000 операции Минимален степен на заштита IP65 Амбиентален воздух температура -25 ° C ~+40 ° C надморска височина ≤2000m Релативна Воздухопловна влажност ≤90% Загадување Степен класа 3продукција Преглед на серии на серијалот за контрола на кран за контрола на кран, која се наоѓа на стручноста на слични производи дома и во странство, најновиот развој на производот. Останатата пластична обвивка, убава, силна, лесна зафат, разумна лента, напредна, контактна капацитет, механичко мешање позитивно и негативна насока на контрола, доколку е потребно, но исто така да се постигне меѓусебна циклус, употреба на посигурна, сигурна и може да донесе Различни прекинувачи за функции и копчиња распоредени во форма Задоволителна станица, конфигурациска кабелска јакна и водоотпорна гума запечатување, има добра изведба на прашина и дожд (IP65), така што овој производ е особено погоден за дожд и снег, прашина повеќе против Операции за животна средина и влажни места на вработените, како што се електричен дигалка, материјали за транспортер на отворен воздух, градење на далечинска контрола Електрична опрема индустрија.Нормални услови за работа1 : Температура на околината -25 ° ~ +40 ° 2 : Дозволување 90%од околината што овозможува употреба со упад на дожд.3 : Нема опасност од медиуми за експлозија. И медиумите без доволно корозија метал, гума, уништување, изолационо тело на гас (течно). Ou.

Избор на клиенти

Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање Свеж
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари Овозможув

DEN 0.33
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван...

DEN 3.33
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж