Прстен за леќи од 72мм до 62мм надолу за леќи за филтри за леќи за фотоапарати, метални филтри чекор надолу по адаптерот за прстен, врската 72мм леќи до додаток за леќи ?

Прстен за леќи од 72мм до 62мм надолу за леќи за филтри за леќи за фотоапарати, метални филтри чекор надолу по адаптерот за

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Професионалниот дизајн на Yadsux ви овозможува лесно да инсталирате различни додатоци за леќи со калибар на вашите омилени леќи, како што се различни големини на UV ND CPL филтерот, капакот на леќи, аспираторот и другите додатоци за леќи, прифатлива, забавна и интересна. Компатибилен со сите леќи од камера 72мм и додатоци од 62мм. Големината на конецот на леќата ќе биде отпечатена под капачето на леќата или ќе се напише некаде на барел со леќи, ве молиме потврдете ја големината на додатоци за леќи и леќи што ги сакате пред да ги купите. Направено од CNC машински простор за вселенски алуминиум со мат црна електропланирана завршница за да се избегне мавтање или вкрстено навој, во комбинација со тенок дизајн го прави овој прстен траен и функционален. Секој производ на брендот Yadsux се обработува со строга и прецизна технологија за да се обезбеди извонреден квалитет на производите, така што вашата набавка не е само економична, туку и носи извонредна вредност. Поддржано со Yadsux 30-дневна гаранција за задоволство од 100% . Без никакви проблеми и поврат на неволја. Ние сме посветени да ве натераме да се чувствувате олеснети, среќни и безгрижни со секое купување. Професионалниот дизајн на Yadsux ви овозможува лесно да инсталирате различни додатоци за леќи со калибар на вашите омилени леќи, како што се различни големини на UV ND CPL филтерот, капакот на леќи, аспираторот и другите додатоци за леќи, прифатлива, забавна и интересна. Компатибилен со сите леќи од камера 72мм и додатоци од 62мм. Големината на конецот на леќата ќе биде отпечатена под капачето на леќата или ќе се напише некаде на барел со леќи, ве молиме потврдете ја големината на додатоци за леќи и леќи што ги сакате пред да ги купите. Направено од CNC машински простор за вселенски алуминиум со мат црна електропланирана завршница за да се избегне мавтање или вкрстено навој, во комбинација со тенок дизајн го прави овој прстен траен и функционален. Секој производ на брендот Yadsux се обработува со строга и прецизна технологија за да се обезбеди извонреден квалитет на производите, така што вашата набавка не е само економична, туку и носи извонредна вредност. Поддржано со Yadsux 30-дневна гаранција за задоволство од 100% . Без никакви проблеми и поврат на неволја. Ние сме посветени да ве натераме да се чувствувате олеснети, среќни и безгрижни со секое купување. Јадсукс, се фокусира на додатоци за фотографија за да го задржи секој прекрасен момент за вас.

Избор на клиенти

Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми...

DEN 1352.64
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80
Држач за контролор на контролорот Cabilock Ten Controller 2pcs wallид монтирање далечински wallиден кутија wallидна медиумска Свеж
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж