Амбесон 70 -ти години на забавата Керамички држач за заби, седумдесетти години буги смешно насмеано емотиконосно смешно забавно живописно печатење, декоративен раз

Амбесон 70 -ти години на забавата Керамички држач за заби, седумдесетти години буги смешно насмеано емотиконосно смешно забавно

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси. Големина - 4,5 "висина и 2,7" ширина. Доволно големи за да собере повеќе четки за заби, до 4. Материјал - Бела сјајна керамика. Издржлив и здрав. Доволно тешки за да застане уште кога ќе се наполни. Карактеристики - машина за перење, лесен за чистење. Повеќенаменска декоративна чаша за организатор на countertop. Разновидно - одлично решение за складирање на четка за заби, алатка за шминка, паста за заби, пинцети. Печатено - завиткани високи модели на технологија. Гордо дизајниран, исто така, можете да создадете уредни и рафинирани потрага по кујната, канцеларијата или спалната соба. Складирање на вашите лажици, четки, уништувачи и сите видови сребрени производи со оваа чаша за керамички организатор. Во канцеларијата или занаетчиската соба, организирајте ги пенкалото и моливи, четки за бои или сите видови канцелариски материјали. Исто така, можете да дизајнирате шик и чист изглед за вашата спална соба за да ги задржите сите ваши прибор за шминка, очните капаци и многу други козметика. Можете лесно да најдете печатење што одговара од илјадници обрасци. Создадете едноставен, чист и забавен изглед за да оди добро со кој било концепт или тема. Овој повеќенаменски и декоративен држач за четки за заби безбеден простор и држи доволно алатки со својата совршена големина на дизајнот. Може да биде внимателен подарок, како и да се биде паметен избор за секојдневна употреба. Овој издржлив материјал е безбеден и лесен за чистење на машината за миење садови. Материјалот е доволно тежок за да стои уште кога е исполнет со четки за заби. Овој организатор на држачи за четки за заби нуди свеж, корисен и уреден поглед за вашиот секојдневен декор. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, сепак, како резултат на разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Избор на клиенти

Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00