Seunmuk 150 пакет 12 x 12 инчи црна хартија за картони, 80 lb, печатење црна боја, картон, залихи за картички за белешка, занаетчиска калиграфија, картички, дебелина од 216GSM

Seunmuk 150 пакет 12 x 12 инчи црна хартија за картони, 80 lb, печатење црна боја, картон, залихи за картички за белешка, занаетчиска

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Идеална тежина - ова е совршена картонска тежина и бои за мини албуми. Тоа е висококвалитетна тежина на капакот од 80lb. Нема свиоци, дупки или непарни големини како што се случува понекогаш. Црниот картон на „Црниот капак“ добро се занимава и се склопува без пукање и исто така е доволно цврста за да ги поддржи интерактивните елементи во книгата. Подароци за уметници - ова се квалитетни листови на акции со карти. Под црно светло, тие одразуваат апсолутно ништо, создавајќи длабока ноќно-небо позадина што му дозволува на блескавите уметнички дела поп. Добра поддршка од црна хартија за да го монтира нивното парче и да го направи да изгледа професионално. Добра текстура - прилично густа, но малку пофлексибилна од некои други картички. Цврсто е, а не слабо. Има дебелина и флексибилност на 2 слоја на градежна хартија. Тоа е мат и има малку груба текстура за тоа, не е целосно мазна. Нашата хартија за печатач со црни картони може да се печати. Работи со повеќето печатачи - најтемната црна боја целосно ја заситува хартијата. Добро резултати и се намалува чисто. Користете црна боја картон со печатачи дома, ласер и инк -џет. Само вистинската тежина и боја за мини-албум страници и фото-душеци, особено за сопствени книги за белешки. Задоволително искуство за купување - Ако имате незадоволство од црниот картон од 12x12 инчи, ќе добиете целосна наплата во рок од 30 дена. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. За нас Seunmuk е посветен на производство на картички и разни други поврзани производи. Нашата примарна цел е да ви обезбедиме подобри производи и најдобро задоволство на клиентите. Практичните и економските производи ќе ве натераат да уживате во најдоброто искуство во шопинг. Зошто да изберете Seunmuk? Зема резултат и преклоп без пукање, е солидна темна црна боја, а тежината е фантастична за мини книги, албуми, белешки и честитки. Ова е навистина убав црн картон! Многу цврста, бојата е многу црна и убаво постигнува. Исто така, одлично е и сечење на овие во секачи за умирање. Исто така, добро се сече, и не раскинува лесно да го прави одлично за ставање исечени испади како планински масиви над сликарството со акварел небо. Не толку тенки што не се чувствуваат како квалитетни покани и не се премногу густи за да поминат низ печатачот. Сечењето е чисто до крај. Нема солзи воопшто. Доаѓа со 150 листови од 80# хартија за тежина. 80lb се склопува толку убаво и нема пукање. Исто така е одлична хартија за положување. Спецификации : Материјал : Боја на хартија : Црна големина : 12 x 12 инчи за пакување вклучува : 150 x залихи на црна картичка.

Избор на клиенти

Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња Свеж
Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња

[Големина] Дискови со пескарење со дијаметар од 6 "дијаметар 120, погодни за употреба со случаен орбит Сан�

DEN 111.84
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван...

DEN 3.33
Inoomp Ratchet Belt kayak ленти за сурфање лента за лабава лента за тешка врата од врвот со заклучување на тока за заклучување Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер Свеж
Џемпери на фрагарни за жени плус големина, жени мода со цврста боја облеки дуксери палто палто качулка дуксер

Худи ќебе за жени преголема качулка ќебе камо худи за жени џемпери за жени худи каваи кауди пулвер худи �

DEN 1424.00
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00