Vioqxi прилагодливо буфан капа со копчиња, 2 пакувања црно -бело цвеќе за медицинска сестра, капа за капаци за торбички за коњи

Vioqxi прилагодливо буфан капа со копчиња, 2 пакувања црно -бело цвеќе за медицинска сестра, капа за капаци за торбички за коњи

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

Работно капаче со копчиња : Ново надградените памучни капачиња за памук, џемпери е опремена со копчиња од двете страни, можете да ги обесувате лентите од копчињата наместо ушите, што го намалува притисокот на ушите и болката за работниците кои треба да носат обвивка за лице долго време и ги намалува брчките. Лентата од задниот дел може да се врзува во лак или други форми според вашиот избор, што изгледа повеќе разиграно, убаво. Содржи 2 работни капачиња со различни обрасци, погодни за дневна замена. Што е деликатно и привлечно, што ве прави посреќни на работа. Хируршката капа може да се носи цел ден без да се лизга од главата, совршено се вклопува. Копчињата за капачиња за чистачи се симетрично дизајнирани и имаат засилено шиење, што нема да падне лесно заради миењето. Bouffant Scrub Chats со функција на држач за конска опашка1. Машинско миење. Одговараат различни фризури и форми на главата. Широки апликации : Работната капа е широко користена во работилницата, фабриката, бањата, салонот, кујната, ресторанот за суши, болницата, аптеката, готвењето, салонот за убавина, берберницата. Спречува лошите мириси на готвење да се придржуваат до Hair5. Вградена памучна џемпери, брзо ја апсорбира потта и чувајте го челото сув6. Bouffant капачето со копче може да се користи како моден додаток за да ја надополни вашата секојдневна облека. Спречете прашина од паѓање и намалете го бројот на Shampoos4. Еластично затворање. Премиум полиестер и памук џемпери : жените за чистење капа се изработени од лесен, дише, полиестерски материјал пријателски за кожата, кој нема да се чувствува затнат кога ќе се носи долго време. Bouffant капа за жени Медицински може да се користи како капи за готвачи, врзани капи, капаци од медицинска сестра, капачиња за чистење, хируршки капачиња, стоматолошки капачиња, медицински капачиња, капачиња за белило, одлично за доктор, пациент, медицинска сестра, козметичар, чистач, домашен работник. Подлога за конска опашка : Нашето капаче за чистење на конска опашка е специјално дизајнирана за жени со долга коса, торбата со коњчиња е многу пространа, може целосно да покрие густа и долга коса, без разлика дали е тоа е конска опашка или пунџа. Може да ја завитка целата коса за да спречи паѓање на косата, блокирање на лицето, што ќе влијае на работата2.100% полиестер. Windproof, чувајте се топло во зимска засилување на капакот на торбичката со Stitchesponytail е целосно рачно изработено, шевовите се засилени, така што ова работно капаче со џемпери е многу силно, издржливо и може да се користи по повторено миење. Секогаш чувајте ја вашата фризура3. Една големина најмногу се вклопува : горниот дијаметар на капачето за чистење е 18 см/7in, висината на гребенот (челото) е 13,5 см/5,3 внатре.

Избор на клиенти

Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент...

DEN 3.33
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00