Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна

Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна

DEN 1257.60

Свеж

Достапно.

Користете ја оваа полица за складирање сè-во-еден за да ја организирате вашата кујна!. Повеќе не треба да се грижите за капките вода на таблетата, да ја чувате кујната countertop сува и чиста. Заштедете простор : решетката за садови нуди широк простор за сушење садови, чинии, стакло и други кујнски прибор, без да заземате премногу простор на вашиот countertop. Користете ја оваа полица за складирање сè-во-еден за да ја организирате вашата кујна!. Мултифункционално складирање на сè-во-едно : решетката за садови може да складира вилушки, лажици, чинии, садови и други кујнски прибор. Големина : 43*27*16 CM/16.3in, проширен и зголемен слот за картички, може да се постави вертикално или хоризонтално. Цврстата рамка, исто така, обезбедува подобра заштита за вашите јадења и повеќе не се грижите за акумулацијата на водата и истекувањето на водата. Плочата за одвод може да ја фати целата вода што капе на вашиот прибор за јадење. Раката се чувствува мазна, без гребење, рабовите се прецизно полирани, а аглите се заоблени. Дизајн на одвод : Може да биде дизајниран за одвод. Солиден и издржлив : Направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив.3inpackage Вклучува : 1 x прибор за приборни мрежи на поголемиот дел од кујнскиот контра простор додека ги чувате сите ваши прибор за јадење, навистина создадете уредна и чиста кујна, особено за Мали кујни! Ако имате мала кујна и не користите многу јадења, така што се ослободи до вашиот ограничен контра простор. Решетката за сушење на садот го прави складирањето на countertop поудобно и уредно, држејќи ги вашите садови подалеку од капки вода!. Здраво Гај, време е да ја направите вашата кујна слобода, решетката за садови може да се справи со разновидни садови, како што се чинии, чинии, чаши и сл.3in, проширен и зголемен слот за картички, може да се постави вертикално или хоризонтално. Главната заграда има задебелен дизајн и силен капацитет за носење на оптоварување. Решетката за сушење на садот го прави складирањето на countertop поудобно и уредно, држејќи ги вашите садови подалеку од капки вода!. Мултифункционално складирање на сè-во-едно : решетката за садови може да складира вилушки, лажици, чинии, садови и други кујнски прибор. Големина : 43*27*16 CM/16. Плочата за одвод може да ја фати целата вода што капе на вашиот прибор за јадење. Не-лизгачка прилагодлива подлога за стапало, без гребење на табелата, прилагодливата висина е поинтимна.

Избор на клиенти

Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm Свеж
Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm

● Префериран материјал, мазен, убав и издржлив, удобен за вашиот кујнски живот ● Процес на ковано желез�

DEN 5812.96
Производи за храна Carlisle FoodService REW20SC24 OPTICLEAN COWAVE 20 DEИВОТНА стакло решетката, портокалово, портокалово Свеж
Производи за храна Carlisle FoodService REW20SC24 OPTICLEAN COWAVE 20 DEИВОТНА стакло решетката, портокалово, портокалово

Проширува стаклени лавици за да ги заштити повисоките предмети како што се очила и гушачи; Снимки за да �

DEN 1.67