Дебел не'рѓосувачки челик мултифункционален мијалник за мијалник решетката за кујнски дренажа корпа за складирање корпа за корпа за складирање

Дебел не'рѓосувачки челик мултифункционален мијалник за мијалник решетката за кујнски дренажа корпа за складирање корпа за корпа

DEN 1214.40

Свеж

Достапно.

Односно, нема застојана вода на countertops со четкање и одводнување, а еден чекор и една скала ги извршуваат своите должности. Резервоарот за вода е генијално распореден, заштедува простор, мијалникот е чист и не е неуреден, и лесно е и брзо за складирање. Кошурата за складирање на четки за чистење, исто така, може да чува стапчиња за стапчиња/лажици/четки за чаши за да ги задоволи дневните потреби. Може да се протега слободно, издолжената висина шипка, големите и мали мијалници се погодни за неограничено поставување. Капацитетот за носење на оптоварување е 5 кг, издржлив и не е деформиран, рачките од обете страни се погодни за носење, а дупката за одвод на цевката за складирање се вентилира и дише. Односно, нема застојана вода на countertops со четкање и одводнување, а еден чекор и една скала ги извршуваат своите должности. Резервоарот за вода е генијално распореден, заштедува простор, мијалникот е чист и не е неуреден, и лесно е и брзо за складирање. Кошурата за складирање на четки за чистење, исто така, може да чува стапчиња за стапчиња/лажици/четки за чаши за да ги задоволи дневните потреби. Може да се протега слободно, издолжената висина шипка, големите и мали мијалници се погодни за неограничено поставување. Капацитетот за носење на оптоварување е 5 кг, издржлив и не е деформиран, рачките од обете страни се погодни за носење, а дупката за одвод на цевката за складирање се вентилира и дише. Тоа е, нема застојана вода на countertops со четкање и одводнување, а еден чекор и една скала ги извршуваат своите должности. Резервоарот за вода е генијално распореден, заштеда на простор, мијалникот е чист и не е неуреден, и е лесен и брз за да се чува. Кошницата за складирање четки за чистење може да чува и стапчиња за јадење/лажици/четки за чаши за да ги задоволи дневните потреби. Може да се протега слободно, продолжената висина шипка, големите и мали мијалници се погодни за неограничено поставување. Капацитетот за носење на оптоварување е 5 KG, траен и не се деформирани, рачките од обете страни се погодни за носење, а дупката за одвод на цевката за складирање е вентилирана и дише. 10.6 (cm) Употреба на производот : Содржина на кујнски мијалник : 1*Проблем за складирање : Само горенаведените содржини на пакетот, без вклучување на други производи. Нота : Снимање на светлина и различни монитори може да предизвикаат бојата на предметите на сликата да биде малку поразлична од вистинскиот предмет. Дозволената грешка во мерењето е +/- 1-3см.

length 46x width 10 x height 10.6 (cm):
Product use: kitchen sink
Package Contents:
1*Storage rack:
Warm Prompt:
Only the above package contents, not including other products.:
Note: Light shooting and different monitors may cause the color of the objects in the picture to be slightly different from the actual object. The allowable measurement error is +/- 1-3cm.
The non-slip suction cup can suck the table tightly, and the fixed shelf will not move. :

Избор на клиенти

Допир на класата Regalla Petite Plate Rack Свеж
Допир на класата Regalla Petite Plate Rack

Едноставните свитоци на решетката на Petite Plate Regalla ја подобруваат убавината на вашите украсни плочи без д

DEN 1.33
Rack Rack Toolf, 2-ниво решетката за садови со голем капацитет, мултифункционален дренажа на садови со дренажа, Rustproof & Свеж
Дебела сад за сад кујнски полица countertop засолништа за садови за садови Свеж
Дебела сад за сад кујнски полица countertop засолништа за садови за садови

Решетката за одвод за складирање на домаќинства, решетката за одводнување со повеќе функции, чувајте го

DEN 1004.80
Nochy 2 слоеви 201 Countertop Countrtop Countrtop Countrtop Countertop Rack, решетката за складирање на табла за сечење на тимови Свеж
Nochy 2 слоеви 201 Countertop Countrtop Countrtop Countrtop Countertop Rack, решетката за складирање на табла за сечење на тимови

Материјал : 201 црна антикаросерија од не'рѓосувачки челик, широко користена во кујнски прибор, водоотпор

DEN 6449.60
Fehun Tinans, 201 кујна од не'рѓосувачки челик кујнски сад за садови за садови со кафез со стапчиња, кујна и полица за сечење/2 Свеж
Xwozydr Space Aluminum домаќинство countertop прибор за складирање кујнски сад двојно складирање решетката Свеж
Xwozydr Space Aluminum домаќинство countertop прибор за складирање кујнски сад двојно складирање решетката

Рачката за одвод е изработена од не'рѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка з�

DEN 2.67
PDGJG Rack Rack Rack, кујнски сад за садови за складирање на кутии за складирање на шишиња со шишиња со шишиња Свеж
PDGJG Rack Rack Rack, кујнски сад за садови за складирање на кутии за складирање на шишиња со шишиња со шишиња

Димензии : 26.5x14x24 см Материјал : железо Боја : Црна Тежина : 975 грама Карактеристики : Зачувајте простор за c

DEN 0.67