SDGH Black Bowl Rack - Метална решетка за прибор за јадење, решетката за корпи, мултифункционална решетка за двојни садови, шкаф, решетката за складирање на садови

SDGH Black Bowl Rack - Метална решетка за прибор за јадење, решетката за корпи, мултифункционална решетка за двојни садови,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Тежина : 1,83 кг. Широк спектар на употреба : Се користи за да се организираат чинии, плочи, плочи, лажици, чаши, кујнски прибор, итн. Лесен за употреба : Исцедете го садот за филтрирање од едната страна и корпа за сушење прибор за јадење од другата страна, идеална за садови за сушење. Совршејте ги вашите кујнски прибор. И соберете други прибор за готвење на оска, додатоци за кујна и кујнски гаџети за да го освежите изгледот на кујната. Тежина : 1,83 кг. Широк спектар на употреба : Се користи за да се организираат чинии, плочи, плочи, лажици, чаши, кујнски прибор, итн. Лесен за употреба : Исцедете го садот за филтрирање од едната страна и корпа за сушење прибор за јадење од другата страна, идеална за садови за сушење. Совршејте ги вашите кујнски прибор. И соберете други прибор за готвење на оска, додатоци за кујна и кујнски гаџети за да го освежите изгледот на кујната. : Површината е изработена од челик Површината е пред-обложена за да се елиминираат оштетување на 'рѓа, корозија, киселина и алкали и да се обезбеди долгорочна издржливост : оваа решетка за садови има 2 систем за садови за сушење и складирање на садот е направен од отпорен на корозија и' рѓа -Проидна хромирана жица, која има поголема стабилност и издржливост Технологија на површина : Не'рѓосувачки челик Bright Colour : Black Contains : 1 * Shoolstorage Тип : Dishonsonly продадете главни производи, а не други производи Пакетот го вклучува главниот производ, а сликите на други производи се само за приказ.

Избор на клиенти

Адис за одводната решетка металик Свеж
Адис за одводната решетка металик

Одводнување на решетката Одговара на стандардна табла за одвод држете стандардни и не стандардни плоч�

DEN 2.00
Qqbine 16 кварта пластична кујна за мијалник за мијалник, 3 пакувања Свеж
Qqbine 16 кварта пластична кујна за мијалник за мијалник, 3 пакувања

Големина : 16,5 "x 12,7" x 6,7 " Совршено за миење зеленчук, овошје и садови во кујната, исто така може да се корис�

DEN 3.00
Производи за храна Carlisle FoodService REW20SC24 OPTICLEAN COWAVE 20 DEИВОТНА стакло решетката, портокалово, портокалово Свеж
Производи за храна Carlisle FoodService REW20SC24 OPTICLEAN COWAVE 20 DEИВОТНА стакло решетката, портокалово, портокалово

Проширува стаклени лавици за да ги заштити повисоките предмети како што се очила и гушачи; Снимки за да �

DEN 1.67
Jazorr над решетката за сушење на садови за мијалник, решетката за сушење 3 нивоа за сушење со мозоци, држач за прибор за јадење, Свеж Попустот
Rack Jahh Brand Rack -Dish Rack Sinkings Saines Box за складирање кујна за мијалник за мијалник, решетката за мијалник Свеж
Rack Jahh Brand Rack -Dish Rack Sinkings Saines Box за складирање кујна за мијалник за мијалник, решетката за мијалник

● Доаѓа со сива табла, изработена од пластика, сад за суво решетка го контролира протокот на вода и ја пр

DEN 3.33
Организатор на кујнски организатор на кујната Свеж
Организатор на кујнски организатор на кујната

Идеално за складирање и држење на талбевари, кујнски прибор и така натаму Одржувањето на предметите орг

DEN 3024.00
Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm Свеж
Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm

● Префериран материјал, мазен, убав и издржлив, удобен за вашиот кујнски живот ● Процес на ковано желез�

DEN 5812.96
Cakina Силиконски мијалник за мијалник, густо не'рѓосувачки сад, тркалезен сад, организатор на челик сак Свеж
Cakina Силиконски мијалник за мијалник, густо не'рѓосувачки сад, тркалезен сад, организатор на челик сак

Мала станбена организација кујна сунѓер и држач за сапун сув решетка за тркалање сад за мијалник над ми�

DEN 137.44
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови Свеж
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови

Лесен за употреба, подготвена за употреба, повеќе проблеми Можете да ги измиете и чувате садовите, што е

DEN 1502.40