Luxshiny прибор за сушење решетката за сушење за сушење за шишиња за бебиња, кутија за складирање на плоча за бебиња за сушење решетката за прибор за прибор за јадење, к?

Luxshiny прибор за сушење решетката за сушење за сушење за шишиња за бебиња, кутија за складирање на плоча за бебиња за сушење

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Работ за сушење кујнски садови : Преносен и лесен, лесен за носење, држете ги прибор за јадење за лесен пристап и одржувајте ги суви. Држач на кујнски прибор : решетката за садови нема да одговара за простор, удобен и практичен, лесен за инсталиран. Кутија за складирање за сушење на садови : Дизајнот на оваа решетка за одвод е многу нов, убав и елегантен, може да биде како декорација на кујната. Организатор за вечера за бебиња : решетката за сушење шише за бебиња : мултифункционално, решетката за сушење на садот може да биде за чување прибор за јадење, капакот на тенџере и стапчиња за јадење, исто така може да биде како решетка за одвод. Чувајте ги садовите, чашите и прибор за јадење по миењето, практичен додаток за вашата кујна. Дрекач за јадење : Рашинката за одвод обезбедува сува околина за прибор за кујната, направете ја вашата кујна организирана. Работ за сушење кујнски садови : Преносен и лесен, лесен за носење, држете ги прибор за јадење за лесен пристап и одржувајте ги суви. Држач на кујнски прибор : решетката за садови нема да одговара за простор, удобен и практичен, лесен за инсталиран. Кутија за складирање за сушење на садови : Дизајнот на оваа решетка за одвод е многу нов, убав и елегантен, може да биде како декорација на кујната. Организатор за вечера за бебиња : решетката за сушење шише за бебиња : мултифункционално, решетката за сушење на садот може да биде за чување прибор за јадење, капакот на тенџере и стапчиња за јадење, исто така може да биде како решетка за одвод. Чувајте ги садовите, чашите и прибор за јадење по миењето, практичен додаток за вашата кујна. Дрекач за јадење : Рашинката за одвод обезбедува сува околина за прибор за кујната, направете ја вашата кујна организирана. Пакетот вклучува карактеристики на држачот за сушење на садови од 1 x -Материјал : Пластична решетка за одводнување на садот -боја : Бела мултифункционална садови за садови -Големина : 39.70x24.80x13.00cm/15.60x9.75x5 кујнски сад за капакот на кујната. - Дизајнирано со карактеристика на одводнување, тоа ќе го направи вашиот живот во кујната поудобен, што е многу корисно држач за одводнување на садот за садови. - Изработено од високо одделение материјал, безбеден, креативен и практичен, можете да го користите со решетката за садови за садови за доверба. - Контејнер за складирање за кујна. Мултифункционален и креативен, модерен дизајн, обезбедуваат сопственик на прибор за популарност на популарност. - решетката за садови нема да одговара за простор, удобен и практичен, лесен за инсталирање на решетката за суви садови. - Лесен и удобен за употреба. Решетката за складирање во кујната, може да биде како подарок за домаќинство на Организаторот на вашите пријатели со плочи. Сместете го повеќето прибор за јадење. без масло и.

Избор на клиенти

SDGH Black Bowl Rack - Метална решетка за прибор за јадење, решетката за корпи, мултифункционална решетка за двојни садови, Свеж
Викаски 2 парчиња садови за мијалник за мијалник Свеж
Викаски 2 парчиња садови за мијалник за мијалник

Стр Сцетувач на зеленчук : Едноставен дизајн, лесен за поставување, не зафаќа премногу простор МАТ за су�

DEN 2.00
Упатство за склопување на склопување - преносно миење зеленчук, овошје, мијалник за кампување со храна со приклучок за одвод Свеж Попустот
SDGH Rack Rack - решетката за складирање на садови за складирање кујнски садови пластични решетки од не'рѓосувачки челик Свеж
Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm Свеж
Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm

● Префериран материјал, мазен, убав и издржлив, удобен за вашиот кујнски живот ● Процес на ковано желез�

DEN 5812.96
Адис за одводната решетка металик Свеж
Адис за одводната решетка металик

Одводнување на решетката Одговара на стандардна табла за одвод држете стандардни и не стандардни плоч�

DEN 2.00
Blmiede прилагодлив за да одговара на која било големина на мијалници со голем капацитет StorageteLescopic Sink Starear Rack Свеж
Blmiede прилагодлив за да одговара на која било големина на мијалници со голем капацитет StorageteLescopic Sink Starear Rack

Со одржување на уредите за чистење суви Дупките за одвод се рамномерно распоредени, дозволувајќи му на �

DEN 0.67
Детали за кујната се превртуваат над решетката за сушење на мијалникот | Сад за садови | Повеќенаменски | Силиконски обложен Свеж Попустот
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не

DEN 3.33