Кутија за садови за кујнски садови за кујнски садови ставете садови со решетки за мозоци натоварени кутии за садови

Кутија за садови за кујнски садови за кујнски садови ставете садови со решетки за мозоци натоварени кутии за садови

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Има функција за стерилизација за да обезбеди поголема заштита за вашиот живот и. Транспарентен дизајн на флип, доказ за прашина и инсекти, транспарентно складирање на прв поглед. Складирањето со голем капацитет создава место за различен прибор за јадење. Двојниот слој може да се одвои за да се олесни исцедувањето и филтрирањето на сува вода за да се задржи хигиенската прибор за јадење. Се користи за складирање на кујнски прибор, стапчиња за јадење, лажици, итн. Има функција за стерилизација за да обезбеди поголема заштита за вашиот живот и. Транспарентен дизајн на флип, доказ за прашина и инсекти, транспарентно складирање на прв поглед. Складирањето со голем капацитет создава место за различен прибор за јадење. Двојниот слој може да се одвои за да се олесни исцедувањето и филтрирањето на сува вода за да се задржи хигиенската прибор за јадење. Се користи за складирање на кујнски прибор, стапчиња за јадење, лажици, итн. Функција : Има функција за стерилизација за да обезбеди поголема заштита за вашиот живот и. Транспарентен дизајн на флип, доказ за прашина и инсекти, транспарентно складирање на прв поглед. за различни прибор за јадење. Двојниот слој може да се одвои за да се олесни исцедувањето и филтрирањето на сува вода за да се задржи хигиенската прибор за јадење. Користено за складирање на кујнски прибор, стапчиња за јадење, лажици, итн. Бидете малку поразлични од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. Пакувањата вклучуваат : 1* Контејнер. Додавање на различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата. Ве молиме, дозволете мало Разлики во големината како резултат на рачните мерења. Пантажата вклучува само главен производ.

Избор на клиенти

Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm Свеж
Рашка за садови за садови од Јах - заварување за миење садови за миење садови во кујна Трајно 33x28x14cm

● Префериран материјал, мазен, убав и издржлив, удобен за вашиот кујнски живот ● Процес на ковано желез�

DEN 5812.96
Холибана 1 компјутер за складирање на решетки за складирање на садови Свеж
Холибана 1 компјутер за складирање на решетки за складирање на садови

Решетка за складирање на зеленчук : складирање со повеќе слоеви и разумна класификација за вашата кујна

DEN 0.67
SDGH Rack Rack - решетката за складирање на садови за складирање кујнски садови пластични решетки од не'рѓосувачки челик Свеж
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не

DEN 3.33
Адис за одводната решетка металик Свеж
Адис за одводната решетка металик

Одводнување на решетката Одговара на стандардна табла за одвод држете стандардни и не стандардни плоч�

DEN 2.00
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива Свеж
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива

Димензија : 13 x 13 x H12, 4 см Колекција : Активен дизајн во кујната Дизајнер : Никлас obејкоб Машината за миење

DEN 2983.68
Rack Rack Toolf, 2-ниво решетката за садови со голем капацитет, мултифункционален дренажа на садови со дренажа, Rustproof & Свеж