Над складирањето на мијалникот за кујнски кујнски шалтер Организатор за сечење плоча за складирање на кујна за складирање мултифункционална кујна решетка за садо

Над складирањето на мијалникот за кујнски кујнски шалтер Организатор за сечење плоча за складирање на кујна за складирање мултифункционална

DEN 399.84

Свеж

Достапно.

Материјал : Овој организатор на капакот на капакот е направен од траен. Не -гребење обложување може да складира капаци за тенџере или табла за сечење од оштетување и валкана. Едноставна, мода и дарежлива. Премиум Исклучителен дизајн, мазна површина. Убав контра организатор за вашата кујна. Блокот за складирање има мал отпечаток и зазема минимален простор на вашиот шалтер, совршен за мали станови, шипки и простории за домови. Стабилност : Основниот дел е правоаголник, цврст и рамен, проверете дали организаторот на капакот е поддржан и не е лесен за превртување. Уредно организира табла за сечење, ножици, печење, капакот на тенџере, лист за колачиња, чинија, чинија, тава, послужавник и многу повеќе. Практична решетка за сушење, прекрасна декорација на домови и организатор, совршен подарок за вашето семејство или пријатели кујнски мијалник лагер за сушење за сушење за мијалник за мијалник за кујнски мијалник, метална жица за сушење на садови над полицата за мијалник. над складирањето на мијалникот за кујнски кујнски контра организатор за сечење плоча за складирање на кујна за складирање мултифункционална кујна решетката за садови за садови над мијалник пластокматеријал : боја : бела големина : 14.6*14*21.4 Применлива простор : Кујна Вклучена : 1x Организатор сечење табла за складирање на кујна за складирање мултифункционална кујна решетка за садови за садови за мијалник над пласток на мијалник.

Избор на клиенти

Холибана 1 компјутер за складирање на решетки за складирање на садови Свеж
Холибана 1 компјутер за складирање на решетки за складирање на садови

Решетка за складирање на зеленчук : складирање со повеќе слоеви и разумна класификација за вашата кујна

DEN 0.67
SDGH Rack Rack - решетката за складирање на садови за складирање кујнски садови пластични решетки од не'рѓосувачки челик Свеж
Doitool кујна за преклопување корпа за мозоци за мозоци за садови за складирање на садови за складирање на садови Свеж
Doitool кујна за преклопување корпа за мозоци за мозоци за садови за складирање на садови за складирање на садови

Чувајте ги садовите, чашите и прибор за јадење по миењето, практичен додаток за вашата кујна Телескопск�

DEN 309.60
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови Свеж
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови

Направено од пластика со сликарство со висока температура, што е безбедно за долгогодишно користење Space

DEN 10334.88
Cakina Силиконски мијалник за мијалник, густо не'рѓосувачки сад, тркалезен сад, организатор на челик сак Свеж
Cakina Силиконски мијалник за мијалник, густо не'рѓосувачки сад, тркалезен сад, организатор на челик сак

Мала станбена организација кујна сунѓер и држач за сапун сув решетка за тркалање сад за мијалник над ми�

DEN 137.44
Идесејг Блумц кујнски мијалник за мијалник, чиста Свеж
Идесејг Блумц кујнски мијалник за мијалник, чиста

Забавен цветен дизајн ПВЦ се залепуваат и тоне перничиња Лесно е да се вклопи обичај за потонување Исеч�

DEN 1.33
Дебела сад за сад кујнски полица countertop засолништа за садови за садови Свеж
Дебела сад за сад кујнски полица countertop засолништа за садови за садови

Решетката за одвод за складирање на домаќинства, решетката за одводнување со повеќе функции, чувајте го

DEN 1004.80
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива Свеж
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива

Димензија : 13 x 13 x H12, 4 см Колекција : Активен дизајн во кујната Дизајнер : Никлас obејкоб Машината за миење

DEN 2983.68
Допир на класата Regalla Petite Plate Rack Свеж
Допир на класата Regalla Petite Plate Rack

Едноставните свитоци на решетката на Petite Plate Regalla ја подобруваат убавината на вашите украсни плочи без д

DEN 1.33